کد خبر: 284382 A

عوامل و بازیگران فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده هفته آینده عازم مسکو خواهند شد.

به گزارش ایلنا، سازندگان فیلم سینمایی «دریا و ماهی پرنده» به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه‌کنندگی امیر پورکیان دوشنبه هفته آینده برای شرکت در جشنواره فیلم مسکو عازم کشور روسیه خواهند شد.

در زمان نمایش فیلم، غفارزاده کارگردان، پورکیان تهیه‌کننده، نیوشا ضیغمی و علی اکبر صحرایی بازیگران اصلی و شاهین یارمحمدی تدوینگر بهعنوان نمایندگان فیلم حضور خواهند داشت. این فیلم چندی پیش از طرف دبیرخانه جشنواره فیلم مسکو برای حضور در بخش اصلی این جشنواره پذیرفته شد.

قرارداد اکران «دریا و ماهی پرنده» در گروه هنر و تجربه به ثبت رسیده و قرار است پس از حضور در جشنوارههای مختلف، فیلم در این گروه به نمایش عمومی درآید.

همایون ارشادی، نیوشا ضیغمی، امیرحسین رستمی، نادر فلاح، ارشیا طالبی، علی اکبر صحرایی، مازیار نوروزی و محسن تمیزی همراه با مهرداد غفارزاده بازیگران اصلی این فیلم هستند.
 
«دریا و ماهی پرنده» بهطور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح به نگارش درآمده و مضمونی اجتماعی دارد. در واقع فیلم به موضوع نوجوانان بزهکار می‌پردازد و داستان زندگی نوجوانی کر و لال را روایت می‌کند که در کانون اصلاح و تربیت درگیر ماجراهای مختلفی می‌شود. فیلم محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است.
فیلم دریا و ماهی پرنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر