کد خبر: 283683 A

ایلنا: کتاب «مادران چشم به راه» حاصل تلاش ۳۵ نویسنده جوان است که با حضور لاله افتخاری در فرهنگسرای آفتاب رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، همایش «مادران چشم به راه» که سال گذشته همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) در فرهنگسراهای شهر تهران اجرا شد، فرصتی شد برای هنرمندان داستان‌نویس تا بتوانند از این گنجینه‌های عظیم عشق و انتظار ایده اولیه برای خلق اثر هنری را دریافت کنند و اکنون دستاورد جمعی از این هنرمندان، به صورت کتاب آماده انتشار است.

مراسم رونمایی کتاب «مادران چشم به راه» با حضور لاله افتخاری (نماینده مجلس شورای اسلامی) و مسئولان فرهنگی و ادبی، با تقدیر از نویسندگان کتاب، تجلیل از مادران چشم به راه، اجرای قطعه خاکریز و اسطوره توسط محسن توسلی و... در روز دوشنبه ۲۵ خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای آفتاب برگزار خواهد شد. این مراسم به امام شهدا و ۱۸ مادر چشم به راه و خانواده معظم آن‌ها تقدیم می‌شود.

«مادران چشم به راه» تألیف ۳۵ نفر از نویسندگان جوان به سرپرستی ابوالفضل درخشنده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 22009000 تماس بگیرند و یا برای شرکت در این مراسم به نشانی خیابان دکتر شریعتی، روبه‌روی دولت، خیابان امام زاده، فرهنگسرای آفتاب مراجعه کنند.

مادران چشم به راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر