کد خبر: 282335 A

معاون هنری وزارت ارشاد به پشت صحنه فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» رفت.

به گزارش ایلنا، علی مرادخانی روز گذشته(یکشنبه17 خرداد) با حضور در پشت صحنه «خشکسالی و دروغ» با پدرام علیزاده، محمد یعقوبی و بازیگران فلیم دیدار و گفت‌وگو کرد. در این بازدید محمدرضا گلزار و پگاه آهنگرانی نیز حضور داشتند. این برای اولین بار است که معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از پشت صحنه یک فیلم سینمایی بازدید می کند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی از نیمه گذشته و به غیر از خاطره اسدی همه بازیگران فیلم جلوی دوربین مهدی جعفری رفته‌اند.

آیدا کیخایی و علی سرابی دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلمنامه «خشکسالی و دروغ» به قلم محمد یعقوبی و براساس اقتباس از نمایشنامه‌ای به همین نام نوشته شده است. یعقوبی به غیر از نگارش فیلمنامه به‌عنوان بازیگردان نیز در این پروژه حضور دارد.

فاز اول این پروژه زمستان سال قبل فیلمبرداری شد و پیش بینی می‌شود فیلمبرداری تا اواخر خرداد ماه به پایان برسد. به احتمال فراوان اولین نمایش «خشکسالی و دروغ» در جشنواره فجر خواهد بود.

فهرست عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: کارگردان: پدرام علیزاده، نویسنده و بازیگردان: محمد یعقوبی مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: محمود خرسند، طراح صحنه و لباس: جهانگیر میرزاجانی، مدیرتولید: میثم معراجی، برنامه ریز و  دستیار اول کارگردان: علیرضا شمس شریفی، منشی صحنه: زهرا تحقیقی، مدیر تدارکات: حسین فیض آبادی، دستیار دوم کارگردان: یوسف وجدان دوست، عکاس و فیلمبرداری پشت صحنه: یوسف عبدالرضایی.

فیلم خشکسالی و دروغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر