کد خبر: 282252 A

لادن مشیرفاطمی در نمایشگاهی تحت عنوان نبض طبیعت؛ آثار نقاشی خود را در معرض تماشا قرار می‌دهد.

به گزارش ایلنا؛ نبض طبیعت عنوان نمایشگاهی از نقاشی‌های لادن مشیرفاطمی است که آثار خود را برای نمایش به این گالری می‌برد.

در این نمایشگاه او آثار آبرنگ خود که بیشتر از طبیعت و طبیعت بیجان سرچشمه گرفته‌اند را به نمایش درخواهد آورد.

این هنرمند نقاش درباره آثار خود می‌گوید: زندگی را دوست دارم چون وجود آفریدگارم را در همه چیز حس می‌کنم. آن نبضی که همه را در دنیا به‌وجود آورده و به تمام عناصر جان بخشیده را دوست دارم. این تپش را در همه جا حس کردم و همیشه این حس زیبا را به نقاشی‌هایم منتقل می‌کنم.

وی می‌افزاید: همیشه تکنیکم آبرنگ بوده زیرا آب به من آرامش و رهایی می‌دهد و عاشق رنگم چون پر از صداقت و خلوص است و در آبرنگ تمام آنها را یک جا دارم. چهار حس آرامش، رهایی، صداقت و خالص بودن در این آثار موج می‌زند.

مشیرفاطمی می‌گوید: در این نمایشگاه 32 تابلو دارم که دارای سبک‌های  مختلف و اندازه‌هایی متفاوت هستند. در جاهایی از رنگ طلایی استفاده کردم چون این رنگ برایم نور الهی را تداعی می‌کند و این نور همیشه در زندگیم جاری بوده، چه در شادی و چه در غم. بیشترکارم طبیعت است چون عاشق عناصر وجودی طبیعت در تمام فصل‌ها هستم.

لادن مشیرفاطمی متولد فروردین ماه 1355، فارغ التحصیل رشته ارتباط تصویری ( گرافیک ) است. وی از شاگردان زنده‌یاد استاد جمال‌الدین خرمی‌نژاد و بهمن نیکو است. وی دیپلم افتخار نمایشگاه بزرگداشت استاد علی اکبر صنعتی، شرکت در دومین و سومین  تمایشگاه نقاشی بانوان ایران ( تجلی احساس)، حضور در گالری‌های والی و مژده را در کارنامه خود دارد.

این نمایشگاه در گالری عقیلی به آدرس شهرک غرب (قدس)، خیابان سیمای ایران، روبروی بیمارستان لاله، خیابان پنجم، گذر فروردین، پلاک 12 از ساعت 16 روز جمعه 22 خرداد ماه افتتاح و به مدت یک هفته در این گالری به نمایش درمی‌آید.                                                                  

گالری عقیلی لادن مشیرفاطمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر