کد خبر: 272167 A

دبیرخانه‌ی جشنواره مد و لباس دانشجویی دیبا از برگزاری اولین دوره این جشنواره با رویکردی کاملا دانشجویی در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ این جشنواره توسط جهاددانشگاهی واحد هنر و با همکاری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، سازمان دانشجویان، دانشگاه هنر ، بنیاد ملی مد و لباس ایران، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه شریعتی و سایر دانشگاه‌ها و با هدف کمک به آموزش و پیشرفت دانشجویان در سراسر کشور و همزمان با حضور استادان مطرح این رشته و دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

جشنواره مد و لباس دیبا در دو بخش طراحی و دوخت برگزار می‌شود. بخش طراحی شامل: طراحی پوشش دانشجویی و مشاغل، طراحی فرم فارغ‌التحصیلی دانشجویان هنر (پس از داوری و انتخاب طرح‌های برتر، گواهی طرح برتر به صاحب طرح ارائه می‌شود و به مرحله دوخت راه می‌یابد). بخش دوخت آن شامل: دوخت طرح‌های برتر(طرح‌های منتخب  پس از دوخت در بخش نهایی داوری می‌شود و به آثار منتخب جوایز ویژه جشنواره تعلق می‌گیرد).

جوایز بخش طراحی: به سه اثر اول،گواهی طرح برتر وکارت هدیه به ارزش دو میلیون ریال اعطا می‌شود.

جوایز بخش دوخت :نفر اول: لوح تقدیر  به همراه تندیس جشنواره و یک سکه تمام  بهار آزادی

نفر دوم: : لوح تقدیر  و نیم سکه بهار آزادی

نفر سوم: : لوح تقدیر  و ربع سکه بهارآزادی

هیئت داوران علاوه بر 3جایزه فوق به 5 نفر از دیگر صاحبان آثار برتر، جوایزی اهداء خواهد کرد.

مهلت ارسال بخش طراحی جشنواره 1/3/1394است. علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر، دریافت متن کامل فراخوان و نحوه‌ی ارسال طرح‌های خود، به پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس www.jdart.ir  مراجعه کنند.

اولین دوره جشنواره دانشجویی مد و لباس دیبا به دبیری الهام زایجانی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد هنر در خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

جشنواره مد و لباس دانشجویی دیبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر