کد خبر: 263588 A

کانون ادبی فرهنگسرای نیاوران که در سال ۱۳۹۳ گشایش یافت در آغاز سال جدید با برگزاری نشست سه شنبه‌های شعر فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، فعالیت کانون ادبی این فرهنگسرا با برگزاری نشست‌های سه‌شنبه‌های شعر، کارگاه تخصصی ترانه و نشست‌های خانه مینی‌مال نیاوران در سال ۹۳ آغاز شد و در سال جدید با رویکرد گسترش فعالیت‌های فرهنگی با استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند کشور در حوزه ادبیات و شعر دنبال می‌شود.

نخستین نشست کانون ادبی نیاوران در سال ۹۴ با برگزاری جلسه سه‌شنبه‌های شعر در روز سه‌شنبه ۱۸ فروردین ساعت ۱۷ با حضور برخی شعرا برگزار می‌شود. جلسه کارگاه تخصصی ترانه نیز با حضور امیر ارجینی در همین روز و از ساعت ۱۵: ۳۰ دقیقه در سالن کنفرانس فرهنگسرا برگزار می‌شود. همچنین نشست‌های خانه مینی‌مال نیاوران آخرین چهارشنبه هر ماه با حضور نویسندگان صاحب نام و کار‌شناسان برجسته حوزه ادبیات برگزار می‌شود.

حضور مخاطبان در نشست سه‌شنبه‌های شعر نیاوران و نشست‌های خانه مینی‌مال آزاد است و همینطور علاقمندان به حضور در کلاس‌های کارگاه ترانه می‌توانند جهت ثبت‌نام در این کلاس‌ها به کانون ادبی فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

خانه مینی‌مال نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر