کد خبر: 260898 A

نمایش کمدی «کلاه گلف» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا مختاری آزاد فرد از بیستم فروردین ماه در تالار رکن‌الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش «کلاه گلف» این اثر نمایشی که این بار نگاهی تازه به شیوه نمایش کمدی در تماشاخانه سه نقطه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود روایت گر زوج جوانی است که تنها سه روز به دهمین سالگرد ازدواج آنها باقی مانده، آنها متوجه می‌شوند یکی از شروطی که در سند ازدواح قید شده و آنها بی‌مطالعه آن را امضا کرده‌اند،این است که باید تا پایان موعد دهمین سالگرد ازدواجشان یک فرزند پسر داشته باشند و این آغاز ماجرایی دیگر در ادامه مسیر زندگی‌شان است.

در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 20 درتالار رکن‌الدین خسروی روی صحنه خواهد رفت مجید علم بیگی٬ الهه پورجمشید، هومن خدادوست، مهدی رحیمی سده به عنوان بازیگر حضور دارند.

نوید سیم بر طراح صحنه، سمیه پسندیده خواه طراح لباس، محمدرضا مختاری آزادفرد طراح نور، فریبا دلیری طراح چهره پردازی، محمدجهانی مقدم طراح پوستر و بروشور و ارشام مودبیان آهنگساز این اثر نمایشی هستند ضمن اینکه حسین توکلی تهیه کننده، داود کلاهی مدیر تولید، سید سعید سیادت مدیراجرایی، مهسا قره‌خانی دستیار کارگردان و مدیر صحنه، نگین فیروز عکاس و علیرضا سعیدی روابط عمومی گروه اجرایی این نمایش را تشکیل می‌دهند.

نمایش کمدی « کلاه گلف»به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا مختاری آزاد فرد از بیستم فروردین ماه سال 94 ساعت 20 در تالار رکن الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه روی صحنه می رود.

کلاه گلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر