کد خبر: 258008 A

ایلنا: «مردی که اسب شد» ساخته امیرحسین ثقفی برنده جایزه ویژه گروه هنر و تجربه در جشنواره فیلم فجر برای اکران نوروزی انتخاب شد.

 به گزارش ایلنا، امیرثقفی که اکنون از او فیلم «همه چیز برای فروش»در حال اکران است، در تجربه دیگر خود داستان پدر و دختری که یک اسب دارند، را روایت می‌کند. این اسب یادگار مادر این دختر است و او را بسیار دوست دارد. اما اسب بیمار است و زمانی که از بین می‌رود این مرد به دلیل وابستگی و تعلق خاطری که خودش و دخترش به اسب دارند جای اسب را می‌گیرد.

این فیلم توانست در جشنواره امسال مورد استقبال هیات داوران بخش هنرو تجربه قرار گیرد.

در فیلم «مردی که اسب شد» بازیگرانی هم چون «لووان هفتوان» و «مزدک می‌رعابدینی» و «ملیسا ذاکری» حضور دارند. این فیلم در یک فضای بارانی اتفاق می‌افتد.

قرار است فیلم در ۵ سالن گروه هنرو تجربه در تهران، دیگر سالن‌ها مشهد، گرگان و اصفهان، اهواز، قم و... اکران شود. پیش از این چند فیلم دیگر نیز برای اکران نوروزی در گروه سینمایی «هنر و تجربه» مشخص شدند.

فیلم «روزمبادا» برنده سیمرغ بخش «هنرو تجربه» و فیلم «پریدن از ارتفاع کم» فیلم تحسین شده در جشنواره برلین در کنار فیلم سینمایی «گاو» ساخته داریوش مهرجویی قرار است در این گروه به نمایش در آیند.

گروه هنر و تجربه اکران نوروز 94
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر