کد خبر: 257961 A

ایلنا: مراسم رونمایی از آلبوم «ناگفته»، ساخته حافظ ناظری شنبه ۱۶ آذر ماه ساعت ۱۵ در سالن سعدی برج میلاد با حضور اهالی هنر و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

 به گزارش ایلنا،«ناگفته»،نخستین آلبوم موسیقی در تاریخ خاورمیانه به شمار می‌رود که توانسته دوبار در صدر آثار کلاسیک موسیقی جهان قرار بگیرد. این آلبوم برای اولین بار توسط بزرگ‌ترین کمپانی موسیقی جهان «سونی» منتشر و روانه بازار جهانی شده است.

این آلبوم بخش اول «پروژه سمفونی رومی» است و برای ضبط آن بیش از ۵هزار ساعت در استودیوهای ۴ کشور مختلف وقت و انرژی صرف شده است. بخشی از این مجموعه سال گذشته تحت عنوان «بُعد یازدهم» در ایران منتشر شده بود که هم مخاطبان داخلی و هم مخاطبان خارجی از آن استقبال کرده بودند.
 
 در «ناگفته»، برندههای ۳۸جایزه گرمی با حافظ ناظری همکاری کردهاند. پیش‌تر، بیست دقیقه از این اثر در قالب آلبوم «بعد یازدهم» در ایران روانه بازار شده بود که هم مخاطبان داخلی و هم مخاطبان خارجی از آن استقبال کرده بودند.
 
 به همراه آلبوم صوتی «ناگفته»، فیلمی از چگونگی ساخت آن با نام «ناگفته در قاب تصویر» منتشر خواهد شد. این فیلم توسط حافظ ناظری، مارک کیانو برنده شش جایزه امی (Emmy Award)، در پنج کشور جهان ساخته شده است

حافظ ناظری حافظ ناظری در برج میلاد از «ناگفته» رونمایی می‌کند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر