کد خبر: 257957 A

در اولین بیانیه هیئت مدیره دوره سیزدهم تاکید شد:

ایلنا: هیئت مدیره سیزدهم آماده است تا با همراهی و تعامل سازنده با سازمان سینمایی و هم‌اندیشی با کمیسیون فرهنگی مجلس به اصلاح اساسنامه خانه سینما بپردازد.

 به گزارش ایلنا متن  اولین بیانیه  هیات مدیره خانه سینما بدین شرح است :

هیات مدیره دوره سیزدهم خانه سینما در آغاز فعالیت خود لازم می‌داند از تلاش و پایداری اعضای تشکل‌های عضو خانه سینما و همچنین از نمایندگان آنان در هیئت‌های مدیره یا شوراهای مرکزی، و از هیئت مدیره دوره دوازدهم و مدیرعامل خانه برای حفظ موجودیت خانه و پاسداری از استقلال آن در مقابل انواع فشار‌ها و شبهه‌افکنی‌های مختلف در سه سال گذشته قدردانی کند.
هیئت مدیره همچنین از فراهم کردن شرایط مناسب برای برگزاری مجمع عمومی توسط هیئت مدیره دوره دوازدهم و مشارکت فراگیر نمایندگان محترم مجمع که با حمایت بالا و رأی قاطع خود، اعتماد چشمگیری را پشتوانه هیئت مدیره سیزدهم ساخته است سپاسگزاری می‌کند.
پذیرش عضویت کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران در خانه سینما، که جمع اعضای خانه را به سی و دو عضو افزایش داده، موجب خشنودی است. ضمن تبریک به هیئت مؤسس این صنف، برای آن‌ها در ایفای مأموریت‌های پخش آثار سینمایی، به ویژه یکپارچه کردن تشکل پخش‌کنندگان آرزوی توفیق داریم.
هیئت مدیره سیزدهم آماده است تا با عزم جدی در راه پیشبرد اهداف خانه سینما و اعتلای سینمای ایران، با همکاری و مشارکت تشکل‌های عضو و همچنین در همراهی و تعامل سازنده با سازمان سینمایی و هم‌اندیشی با کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی فعالیت کرده و پس از رفع خلأهای قانونی موجود در حوزه فرهنگ و هنر به اصلاح اساسنامه خانه سینما نیز بپردازد.
هیئت مدیره ضمن تدوین و اعلام برنامه مدون دو ساله، در مهلت قانونی، رئیس، نایب رئیس، دبیر هیئت ‌مدیره و مدیرعامل خانه سینما را انتخاب و معرفی خواهد کرد و برای پرهیز از حاشیه‌هایی که مخل پیشرفت امور محوله است بزودی با انتخاب سخنگوی خانه سینما به تشریح مواضع خود خواهد پرداخت.

خانه سینما سازمان سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر