خبرگزاری کار ایران

شروع مجدد مناظره انتخاباتی در رادیو

شروع مجدد مناظره انتخاباتی در رادیو
کد خبر : ۱۴۹۹۳۳۹

با توجه به دو مرحله‌ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه‌های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، مناظره‌های رادیویی به صورت زنده از برنامه «پاستور شماره ۱۴» شروع می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، رضا کوچک زاده تهمتن دبیر ستاد انتخابات رادیو با اعلام شروع بکار مجدد برنامه پاستور شماره ۱۴ بیان کرد: با توجه به دو مرحله‌ای شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و در چارچوب افزایش فرصت تبیین مواضع و روشنگری برنامه‌های دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات، بر اساس مصوبه ستاد انتخابات سازمان، معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران در قالب برنامه «پاستور شماره ۱۴» مناظره زنده‌ای را بین نمایندگان دو منتخب راه یافته به دور دوم انتخابات طراحی کرده است.

وی در خصوص تعداد و مدت برنامه هم گفت: این برنامه در قالب ۴ برنامه ۱۲۰ دقیقه‌ای خواهد بود که همزمان از چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران و فرهنگ پخش خواهد شد. چهار سرفصل سیاست داخلی، سیاست خارجی، اقتصاد و فرهنگ در این ۴ برنامه طی روزهای دهم الی ۱۳ تیر مورد بحث بین نمایندگان دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات خواهد بود.

وی افزود: این برنامه‌ها متناسب با موضوع، ماموریت و جامعه هدف شبکه‌ها تعریف می‌شود و مجریان چهار شبکه ایران، جوان، تهران و فرهنگ در هر بخش سوالهای خود را از نمایندگان حاضر خواهند پرسید. مدت زمان طرح هر سوال ۱ دقیقه خواهد بود و نمایندگان حاضر در برنامه ۳ دقیقه زمان دارند تا پاسخ پرسش‌های مطرح شده را ارائه دهند.

اجرای این برنامه بر عهده حسین بهزادی فر به همراه مجریان ۴ شبکه رادیویی ایران، جوان، تهران خواهد بود و با تهیه‌کنندگی حسین ماکنعلی به صورت زنده از چهار شبکه رادیویی یاد شده و همزمان رادیو انتخاب پخش خواهد شد.

این برنامه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ به صورت زنده از رادیو ایران روی موج اف‌ام ۹۰ مگاهرتز، رادیو تهران روی موج اف‌ام ۹۴ مگاهرتز، رادیو جوان روی موج اف‌ام ۸۸ مگاهرتز و رادیو فرهنگ روی موج اف‌ام ۱۰۶ مگاهرتز و رادیو انتخاب روی موج اف‌ام ۹۵.۵ مگاهرتز پخش می‌شود و مخاطبان برنامه‌های انتخاباتی می‌تواند به صورت همزمان از ایرانصدا به صورت تصویری این برنامه را ببینند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز