خبرگزاری کار ایران

نمایش ویژه آثار جشنواره «صبح» در تالار سوره حوزه هنری

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۲۴۶۳

آثار راه یافته به بخش مسابقه دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای «صبح» در بخش‌های مستند، انیمیشن و فیلم کوتاه امروز در حوزه هنری به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، نمایش ویژه آثار بخش مستند، انیمیشن و فیلم کوتاه دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای «صبح»، امروز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

براین اساس، از ساعت ۱۴ مستند «ایساتیس» به کارگردانی علیرضا دهقان به نمایش گذاشته می‌شود و از ساعت ۱۶ بسته ویژه «فیلم کوتاه و انیمیشن فلسطین» در تالار سوره حوزه هنری روی پرده می‌رود.

در این سانس، فیلم‌های «چسب زخم» به کارگردانی مریم رجب‌زاده، «رختخواب» ساخته امیرمحمد مروی، «من آلیس نیستم» به کارگردانی مهدیه سادات احمدی سلیمانی، «شیرین» ساخته زید شکر، «رویا» به کارگردانی رضا زهتابچیان، «نی لبک» ساخته نسیم عینی، «تو کی هستی؟» به کارگردانی محمدحسین عباسی، «موشک کاغذی» ساخته اسدالله دیانتی، «this side, other side» به کارگردانی لیدا فضلی، «Puppet» ساخته میلاد فتحیانی، «ناجی» به کارگردانی سجاد اسماعیل‌بیگی، «Free» ساخته رهاتود زمان، «Under Occupation» ساخته انس یحیی، «یک دو سه» به کارگردانی امیرحسین کشمیری، «Picture» اثری از حسین حیدر و «Wood» ساخته مرتضی پایه‌شناس به نمایش درمی‌آید.

از ساعت ۱۸ و در سانس سوم نیز مستندهای «میراث باد» ساخته نسیم سهیلی و «پورزال» به کارگردانی ماریا ماوتی روی پرده می‌رود.

براساس این گزارش، نمایش آثار بخش مستند، انیمیشن و فیلم کوتاه جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای صبح در تالار سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به حافظ، حوزه هنری برقرار است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز