خبرگزاری کار ایران

نمایشگاه گروهی «حریر چشم‌هایش» برگزار می‌شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۸۷۰۷

نمایشگاه گروهی نقاشی «حریر چشم‌هایش» در نگارخانه بهارک برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه گروهی نقاشی «حریر چشم‌هایش» با مجموعه آثاری از ۸ هنرمند نقاش، ساعت ۱۷، روز جمعه، ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور پدیدآورندگان آثار در نگارخانه بهارک افتتاح خواهد شد. 

اسامی شرکت‌کنندگان در رویداد به شرح زیر است: 

پیام جعفری، مریم دائی علی، پریسا سماواتیان، داریوش شاملو، مینا شیرازی راد، فاطمه شعرانی، ترانه قضاتی، طاهره یونسی. 

در بیانیه هنری «حریر چشم‌هایش» به قلم پیام جعفری چنین آمده است: 

«ناراحت و خیره، علت‌های نهفته‌ی فاعلی و صوری مان، ذوق‌ها و نورها، عشق‌ها و حضورها، فشرده و خاموش، پُشتِ نگاه‌های نرم و ابریشمی و گذشته گرایِ ما، متبلور شده. رویدادها، به منزله‌ای از اُبژه‌های ناقص درک می‌شوند، و در کُلیتش، آن را نمی‌بینیم. به دنبال، و منتظرِ صورت، به مثابه‌ی تحقق کامل یک پدیده نورانی هستیم! 

نگاهِ سفتِ گذشته، حریر چشمهای آیندگان را ندیده!» 

گفتنی است؛ بعد از فوت حسین کاشیان، هنرمند مینیاتوریست و خط نقاشی ایران، تعدادی از شاگردان وی با تشکیل گروه تجسمی «کاشی» فعالیت گروهی هنری خود را آغاز کردند. 

نمایشگاه گروهی نقاشی «حریر چشم‌هایش»، از روز شنبه، ۲۲ تا روز چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری، از ۱۷ الی ۲۰ پذیرای هنردوستان است. 

نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، پلاک ۱ واقع شده است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز