خبرگزاری کار ایران

رسول صدرعاملی «زیبا صدایم کن» را به زودی کلید می‌زند

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۷۵۰۰

کار فیلم‌برداری فیلم سینمایی «زیبا صدایم کن» به کارگردانی رسول صدرعاملی به‌زودی در تهران آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محمدرضا کریمی‌صارمی معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اعلام این خبر توضیح داد این فیلم اثر مشترک کانون و بنیاد سینمایی فارابی و تهیه‌کننده اجرایی آن سیدمازیار هاشمی است.

وی با بیان این‌که در نشستی با حضور حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری، رسول صدرعاملی کارگردان و سیدمازیار هاشمی تهیه‌کننده درباره تولید فیلم سینمایی «زیبا صدایم کن» گفت‌وگو شده است این نشست را آغاز پیش تولید فیلم عنوان کرد و از آغاز فیلمبرداری این اثر در آینده نزدیک در تهران خبر داد.

کریمی صارمی تصریح کرد: آقای صدرعاملی دو سال است که روی فیلم‌نامه «زیبا صدایم کن» کار کرده است. این اثر جدیدترین تولید کانون پرورش فکری در حوزه فیلم‌سازی است و براساس اقتباس از کتاب «زیبا صدایم کن» نوشته فرهاد حسن‌زاده ساخته می‌شود.

معاون تولید کانون با بیان این‌که فیلم «زیبا صدایم کن» برای نمایش در جشنواره فیلم فجر امسال آماده می‌شود گفت: تلاش گروه سازنده این است که فیلم نوجوان‌پسند تولید کنند و باتوجه به تجربه‌ای که آقای صدرعاملی در حوزه سینمای نوجوان دارند، امیدوارم فیلم خوب و قابل قبولی باشد.

وی افزود: کانون پرورش فکری چند سالی است به اقتباس نگاه ویژه‌ای دارد؛ به همین دلیل این اثر هم برگرفته از تولیدات کانون و رمان نوجوان است.

تولی‌گری از مهم‌ترین سیاست‌های سینمایی کانون در سال ۱۴۰۳

کریمی‌صارمی بیان کرد: محل ‌ساخت فیلم «زیبا صدایم کن» خیابان ولیعصر تهران است و جذابیت داستان این است که حوادث در یک روز اتفاق می‌افتد.

معاون تولید کانون با اشاره به این‌که در این نشست رسول صدرعاملی نکاتی درباره اهمیت خانواده مطرح کرد ادامه داد: مدیرعامل کانون هم مواردی که برایش مهم بود از جمله توجه به بخش خانواده و نوجوان دهه هشتادی را مطرح و بر اهمیت توجه به استانداردهای فیلم‌سازی کانون در این فیلم تاکید کرد تا مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

معاون تولید کانون اظهار داشت: تولی‌گری از مهم‌ترین سیاست‌های کانون و بخش سینمایی آن در سال ۱۴۰۳  است و تلاش می‌کنیم از فیلم‌نامه‌های اقتباسی که در شورای عالی کانون تصویب می‌شود حمایت کنیم. تا امروز سه فیلم را در دستور کار خود دادیم تا با حمایت‌های مالی که کانون پرورش فکری انجام می‌دهد جریان جدیدی در چرخه اکران و تنوع بخشیدن به موضوع‌های سینمای ایران، سینمای کودک و به‌ویژه سینمای نوجوان ایجاد شود.

محمدرضا کریمی‌صارمی در پایان گفت: امیدواریم فیلم‌سازان کشورمان توجه ویژه‌ای بر ادبیات غنی که در کانون پرورش فکری وجود دارد، داشته باشند و سری به رمان‌های نوجوان کانون بزنند. آن‌ها می‌توانند آثاری را انتخاب کنند و به نگارش دربیاورند تا تبدیل به فیلم‌نامه شود و کانون از آن‌ها حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز