خبرگزاری کار ایران

سازمان سینمایی حمله صهیونیست‌ها به کنسولگری ایران را محکوم کرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۴۶۰۲

سازمان سینمایی در واکنش به اقدام صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در دمشق بیانیه صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن این بیانیه آمده است:

اقدام بی‌شرمانه رژیم غاصب اسرائیل در حمله و تجاوز به کنسولگری ایران در دمشق نشانگر نقض آشکار بدیهی‌ترین حقوق و قوانین بین‌المللی است. این رفتار ضدانسانی صهیونیست‌ها اگرچه، بیش از گذشته، جوهره و ماهیت تجاوزگری این رژیم جعلی را به نمایش گذاشته، دلیل روشنی بر شکست مفتضحانه آن‌ها در مواجهه با جبهه مقاومت، روحیه شجاعانه حماس و شکست سخت و سنگین در عملیات طوفان الاقصی است، موضوعی که در کنار فشارهای داخلی و بین المللی اینک این رژیم مستاصل را بر آن داشت تا آشکارترین قوانین و معاهده‌های بین المللی را زیر پا بگذارد.

هر چند که به گواه تاریخ، این جنایات وحشیانه و اینگونه گستاخی‌ها از چنین رژیم سفا کودک‌کش دور از انتظار نیست. رژیمی که از کشتار زنان، کودکان و کهنسالان بی‌پناه شرم ندارد و مدارس و بیمارستان‌ها را بمباران می کند، به طور قطع، پایبند هیچ گونه مناسبات و اصول بین المللی نیست.

امروز ، در تاریخ منطقه و جهان، بزنگاه سرنوشت سازی است. امروز، حجم عظیم دنائت و جنایت رژیم غاصب، حساس‌ترین مقطع تصمیم‌گیری را برای مجامع حقوقی و نهادهای بشردوستانه و سازمان‌های بین‌المللی، و همه وجدان‌های بیدار رقم زده است، برای همه کسانی که تاکنون، سکوت و خاموشی در پیش گرفته بودند.

امروز، زمان آن رسیده است که روشنفکران، هنرمندان و سینماگران ایران و جهان، با واکنش‌های شجاعانه به رسالت بزرگ انسانی و تاریخی خویش پایبند بمانند. این جنایت نشان داده است که صهیونیست ها برای سیراب‌کردن غریزه تجاوزگری خویش از هیچ ابزار و رفتاری دریغ نخواهند کرد.

سازمان سینمایی کشور ضمن حمایت از مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین، اقدام اخیر صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم می‌کند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز