خبرگزاری کار ایران

| 10:19   
کد خبر : ۱۳۹۱۹۶۴

افتتاح نخستین سینما دانش‌آموز

نخستین سینمای دانش‌آموز، صبح روز دوشنبه ۶ شهریور از سوی رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از دانش‌آموزان گشایش یافت.

افتتاح نخستین سینما دانش‌آموز

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این سینما ویژه دانش‌آموزان است که می‌توانند به جای خرید بلیت از کتاب‌های کانون خرید کرده و به تماشای فیلم بنشینند. در مرحله نخست فیلم‌های کانون به روی پرده می‌رود و به‌زودی سایر آثار حوزه کودک و نوجوان و فیلم‌های روز دنیا نیز خریداری شده و به روی پرده خواهند رفت.

همچنین در حال حاضر ۱۲۰ سالن کانون در اختیار سینمای دانش‌آموز قرار دارد و به‌زودی بر تعداد سالن‌ها افزوده خواهد شد و کودکان می‌توانند والدین خود را نیز مهمان کنند.

سینما دانش‌آموز با هدف ایجاد محلی مناسب برای برگزاری جشنواره‌های سینمایی و فرهنگی حوزه کودک و نوجوان از جمله جشنواره فیلم رشد، جشنواره فیلم کودک و جشنواره پویانمایی شکل گرفته و می‌تواند پاتوقی برای حضور معلمان فیلم‌ساز باشد.

نخستین سینمای دانش‌آموز در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا سابق)، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز