خبرگزاری کار ایران

| 21:31   
کد خبر : ۱۳۷۹۱۳۰
پایان رویداد روشنا با جمع آوری ۴۰ ایده؛

عضو کمسیون فرهنگی مجلس: مردها هم مخاطب حجاب هستند

مراسم اختتامیه رویداد ملی ایده‌پردازی روشنا با موضوع عفاف و حجاب و با جمع آوری ۴۰ ایده از سراسر کشور برگزار شد.

عضو کمسیون فرهنگی مجلس: مردها هم مخاطب حجاب هستند

به گزارش ایلنا، آیین اختتامیه رویداد ملی ایده‌پردازی روشنا با حضور حجت الاسلام نیک بین (عضو کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی)، مریم اردبیلی (مدیر کل زنان و خانواده شهرداری تهران)، عاطفه خادمی (مشاور اجتماعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) و برخی از مدیران شهرداری تهران و اصحاب رسانه برگزار شد. 

حجت الاسلام نیک بین (عضو کمسیون فرهنگی مجلس) در این مراسم، با بیان لزوم ورود ایده‌های جدید در موضوع عفاف و حجاب عنوان کرد: لازم است ورود ما به مسائل اجتماعی ورود دانش بنیانی باشد، چراکه ورود آزمایشی موجب هدر رفت فرصت‌ها و انگیزه‌ها می‌گردد که نتیجه آن را در برخی کارهای کلیشه‌ای شاهد هستیم. 

وی با بیان خاطره‌ای جالب از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مقایسه اعتکاف در زمان پهلوی و تقبیح سیاه نمایی وضعیت اعتقادی جوانان بعد از انقلاب اسلامی، گفت: در جلسه‌ای که خدمت ایشان بودیم، برخی افراد در گزارشات خود، اقدام به سیاه نمایی در خصوص وضعیت اعتقادی جامعه کردند، که رهبری خاطره حضور در مسجد گوهرشاد مشهد و تعداد انگشت شمار حضار در این مراسم را یادآور شدند. 

حجت الاسلام نیک بین افزود: در مسئله حجاب مردها نیز همانند زنان مخاطب حجاب هستند، اما در تولیدات رسانه‌ای به این موضوع توجه نمی‌شود. 

وی برگزاری چنین رویدادهایی مبتنی بر خلاقیت و ایده محوری را ضروری دانست و ادامه برگزاری چنین رویدادهایی را خواستار شد. 

مریم اردبیلی (مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران) نیز انجام تجمعات این چنینی را مطابق نام این رویداد، روشنایی دانست و افزود: برگزاری چنین رویدادی علاوه بر ایجاد تعامل و شبکه‌سازی، دارای خروجی‌هایی امیدبخش و کاربردی است و مجموعه اداره کل امور بانوان شهرداری تهران آمادگی خود را برای ادامه اینگونه رویداد اعلام می‌کند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز