کد خبر: 1342045 A

«عشق شبیه تو بود» جلوی دوربین رفت

تصویربرداری مستند سه‌گانه «عشق شبیه تو بود» آغاز شد.

«عشق شبیه تو بود» جلوی دوربین رفت

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی پروژه، مستند داستانی سه‌گانه «عشق شبیه تو بود» درباره عاشقانه‌های ایران، ترانه‌ها و اجرای ترانه تهرون یعنی صدای تو... (اثر مازیار فلاحی) است و بخشی از این مستند به «یاقوت» نماد زنانگی و عشق تهران؛ زن سرخپوش میدان فردوسی و همچنین زنان امروز ایران می‌پردازد.

۴۰ درصد این اثر مستند است و ۶۰ درصد آن با بازسازی در همان لوکیشن‌ها و با همان روایت مستند وقایع مدنظر تصویربرداری خواهد شد.

این مستند داستانی با سرمایه‌گذاری شخصی و حمایت انجمن ملی سینما تولید می‌شود.

لیست عوامل این مستند داستانی به شرح زیر است:

نویسنده و کارگردان: مهتاب رضوی، تهیه کننده: فاطیما موسوی، مدیربرنامه ریزی و انتخاب بازیگر: حسین، خضوعی، مدیر فیلمبرداری، امیرحسین عنایتی، دستیار یک کارگردان: محسن دیگاری، هماهنگی پروژه: انسیه رستمی، طراح گریم: پویا عمرانی، اجرای گریم: نوشین خلجی، طراح لباس: سمیرا فلاح

در خلاصه داستان «عشق شبیه تو بود» آمده است: نفسهام به شمارش افتاده بود پله هارو تند تند بالا میرفتم تا به سالن اجرا برسم، نفس عمیقی کشیدم و آروم در سالن رو باز کردم، عجیب بود خالی خالی بود تا خود سن اجرا هیچ کس نبود و تاریک، خودمو به بک استیج رسوندم داشت تمرین میکرد بار اولی بود که آنقدر از نزدیک میدیدمش چقدر شبیه ترانه هاش بود انگار پاییز با کلی رنگ و بارون اومده بود نشسته بود پشت پیانو و داشت می‌نواخت… .

انتهای پیام/
عشق شبیه تو بود
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر