کد خبر: 1314427 A

نمایش و نقد «حرف آخر» در فرهنگسرای ارسباران

فیلم سینمایی «حرف آخر» به کارگردانی ابراهیم شفیعی یکشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۱ در فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن با حضور عوامل فیلم نقد و بررسی می‌شود.

نمایش و نقد «حرف آخر» در فرهنگسرای ارسباران

به گزارش ایلنا به نقل از مدیریت روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، فیلم سینمایی «حرف آخر» ساخته‌ی ابراهیم شفیعی یکشنبه ۱۱ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ارسباران اکران و پس از آن با حضور ابراهیم شفیعی نویسنده و کارگردان، ایوب آقاخانی بازیگر، سهیل محبی بازیگر، مونا کرمی بازیگر، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی دیگر از عوامل فیلم نقد و بررسی می‌شود.

این فیلم داستان قاضی دادگاهی است که حکم اعدام یک متهم را صادر کرده است اما بعد از صدور حکم به رای خود شک می‌کند و این مسئله باعث اتفاقات جدیدی می‌شود.

ایوب آقاخانی، شبنم قلی‌خانی، سهیل محبی، مونا کرمی، ثریا قاسمی، علیرضا استادی، علی باقری، حسن نجاریان، محمدعلی تقوی و هیلا اکرانی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

علاقمندان برای حضور در پانصد و شصت و ششمین نشست باشگاه فیلم تهران می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند. همچنین برای رزرو صندلی نیز می‌توانند به سایت سینماتیکت مراجعه کنند.

انتهای پیام/
فرهنگسرای ارسباران حرف آخر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر