کد خبر: 1306795 A

آغاز مسابقات دانش آموزی «لوپتو» در پلتفرم شاد

در آستانه ۷ میلیاردی‌شدن انیمیشن سینمایی «لوپتو»، با همکاری آموزش و پرورش مسابقات دانش‌آموزی «فیلم‌بازی» در پلتفرم شاد آغاز شد.

آغاز مسابقات دانش آموزی «لوپتو» در پلتفرم شاد

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی پروژه، طی تفاهمی میان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، سازمان سینمایی سوره و حوزه هنری کودک و نوجوان در راستای تقویت جریان تولید و توزیع سینمای کودک و نوجوان، صفحه ویژه انیمیشن «لوپتو» در پلتفرم شاد، در قالب رویداد فرهنگی «فیلم‌بازی» با طراحی ۴ مسابقه دانش‌آموزی راه‌اندازی شد.

صفحه انیمیشن سینمایی «لوپتو» در پلتفرم شاد با برگزاری رویداد بزرگ «فیلم‌بازی» و طراحی ۴ بازی با موضوع‌های دنیای اسباب‌بازی، دوبلورشو، سین جیم و عروسک من برای دانش‌آموزان قصد دارد تا شعار «شادی ساختنی است» را محقق کند. این اتفاق از هم اکنون تا پایان نمایش «لوپتو» در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.

انیمیشن «لوپتو» نخستین محصول مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده است. این انیمیشن توسط دفتر پخش بهمن سبز به نمایش درآمده و در یک ماه اخیر صدرنشین گیشه سینماهای ایران بوده است.

انتهای پیام/
لوپتو پلتفرم شاد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر