کد خبر: 1126420 A

کارگاه «تجربه در نقش: ۱۰ فیلم ۱۰ تجربه» با حضور رضا کیانیان در موسسه فرهنگی- هنری «هنر فردا» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، کارگاه کارگاه «تجربه در نقش: ۱۰ فیلم ۱۰ تجربه» توسط رضا کیانیان، روزهای شنبه در موسسه «هنر فردا» برگزار می‌شود. 

این کارگاه به منظور بررسی تجربیات حرفه‌ای بازیگری و چگونگی خلق کاراکتر و رسیدن به نقش در ۱۰ تجربه شاخص سینمایی و تلویزیونی رضا کیانیان برگزار می‌شود. 

رضا کیانیان یکی از مطرح‌ترین بازیگران ایران است که توانایی زیادی در اجرای نقش‌های متفاوت دارد و نقش‌هایش برآمده از دانش، مهارت و سال‌ها تجربه در فعالیت هنری و سینمایی است.

این کارگاه بر آن است تا ۱۰ اثر شاخص او را مورد بررسی قرار داده و چگونگی تحلیل نقش و کاراکترهای مهمی که وی در سینما و تلویزیون خلق کرده را تشریح کند.

در هر جلسه هنرجویان ضمن بهره‌گیری از توضیحات استاد پیرامون شرایط و مراحل تحلیل شخصیت و خلق نقش و بررسی جوانب مختلف و تجربه‌های او در جهت نیل به ایفای موفق و تأثیرگذار نقش، می‌توانند دریافت خود از تجربه او را مورد بحث و گفت‌وگو قرار دهند. 

لازم به توضیح‌ است که «به روایت هنرمند» یک مجموعه کارگاه آموزشی است که به منظور معرفی تجربیات هنرمندان شاخص ایران در عرصه‌های مختلف هنرهای تجسمی و نمایشی برگزار می‌شود. در خلال این کارگاه، هنرمندان برجسته در حوزه‌های مختلف به تشریح آرا و تحلیل تجربیات خویش پرداخته و در خصوص شیوه و الگوی هنری کار خویش بحث و تبادل نظر خواهند کرد. 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا انجام ثبت‌نام می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۰۹۲ و یا ۰۹۹۸۱۴۰۱۵۰۶ در واتس‌اپ و یا تلگرام تماس گرفته و یا به نشانی اینترنتی http://arttomorrow.org مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/
  • دبیر :

رضا کیانیان کارگاه تجربه در نقش: ۱۰ فیلم ۱۰ تجربه موسسه فرهنگی هنری هنر فردا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر