خبرگزاری کار ایران

واکنش تهیه کننده «شبی که ماه کامل شد» به صحبت‌های وزیر اطلاعات:

هرگز از منابع و سرمایه دولتی و یا نهادهای حکومتی استفاده نکردیم

asdasd
کد خبر : ۱۰۳۷۶۲۵

محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده‌ی فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» امروز درباره‌ی تولید این اثر، در صفحه‌ی اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این تهیه‌کننده در صفحه‌ی شخصی خود در فضای مجازی نوشت: 

درخصوص حواشی جدید فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» لازم می‌دانم نکات زیر را به اطلاع مردم عزیز برسانم: 

۱- برای تولید فیلم «شبی که ماه کامل شد» هرگز از منابع و سرمایه دولتی و یا نهادهای حکومتی مشارکتی دریافت نشده و از هیچ سرمایه و سرمایه‌گذاری که دچار شائبه از منظر حقوقی و افکار عمومی باشد نیز استفاده نگردیده است. این فیلم با سرمایه بخش خصوصی و نیز با پیش فروش و فروش رایت‌هایش تولید شده است. همچنین اگر اسناد و مدارکی در رد این ادعا وجود دارد از انتشار آن استقبال می‌کنیم. 

۲- انتخاب سوژه‌ی ملتهب فیلم (سرگذشت زنی که گرفتار تفکرات ارتجاعی تکفیری‌ها می‌شود) از طرف کارگردان، سرآغاز پروسه‌ای برای تحقیقات شد و به منظور تکمیل طرح اولیه از طریق حراست وزارت ارشاد، مشاوری برای تکمیل پروسه تحقیقات معرفی گردید و این امری طبیعی و بدیهی است چرا که بخشِ عمده‌ای از داده‌ها و معلومات به دلایلی واضح در دسترس نیست. 

بنابراین گزارش؛ پیش از این سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در گفتگوی تلویزیونی از حمایت این وزارت‌خانه در ساخت چندین فیلم و سریال سخن گفت که یکی از این آثار «شبی که ماه کامل شد» بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز