کد خبر: 157577 A

مدیر کل امور تربیتی و جوانان کمیته امداد امام خمینی خبر داد:

دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه دانش آموزان مراکز شبانه روزی این نهاد در دو رشته حفظ و قرائت، گفت: این مسابقات در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال جاری در مشهد مقدس با حضور ۳۵۰ نفر از دانش آموزان مورد حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی و جوانان کمیته امداد امام خمینی(ره) از برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه دانش آموزان مراکز شبانه روزی این نهاد خبر داد.

به گزارش ایلنا، " بهروز مهربانیان " با اشاره به دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه دانش آموزان مراکز شبانه روزی این نهاد در دو رشته حفظ و قرائت، گفت: این مسابقات در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال جاری در مشهد مقدس با حضور ۳۵۰ نفر از دانش آموزان مورد حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات قرآن در تمامی ۹۷ مرکز شبانه روزی در سراسر کشور برگزار می‌شود، یادآور شد: مراحل استانی این مسابقات با حضور بیش از ۵ هزار نفر در بهمن سال گذشته برگزار شد و نفرات بر‌تر به مسابقات کشوری راه یافتند که در این مرحله به نفرات بر‌تر، جوائز نفیسی اهداء می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی و جوانان کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: در سال گذشته بیش از ۱۲۰ کلاس روخوانی و روانخوانی، ۵۰ کلاس تجوید و ۳۰ کلاس مفاهیم قرآنی و محافل متعدد انس و تلاوت قرآن کریم در مراکز شبانه روزی برگزار شد و بیش از ۶ هزار نفر در این کلاس‌ها و دوره‌ها حضور یافتند.

دانش آموزان شبانه روزی قرآن قرآن کریم کمیته امداد امام خمینی مشهد مقدس مسابقات دومین سراسری نهاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر