کد خبر: 230927 A

پایگاه اطلاع رسانی نشان آنلاین که خود را «منعکس کننده مواضع و دیدگاه‌های اعتدالی در سطح سیاست و جامعه» معرفی کرده است رسما به عنوان یک پایگاه حامی دولت شناخته می‌شود.

یک پایگاه اطلاع رسانی جدید با نام نشان آنلاین،(www. Neshanonline. ir) به جمع رسانه‌ای‌های فضای مجازی اضافه شد.

به گزارش ایلنا، پایگاه اطلاع رسانی نشان آنلاین که خود را «منعکس کننده مواضع و دیدگاه‌های اعتدالی در سطح سیاست و جامعه» معرفی کرده؛ رسما به عنوان یک پایگاه حامی دولت شناخته می‌شود.

در بخش «درباره ما» در این سایت آمده است: درصدد هستیم ضمن دفاع عقلانی از بنیان‌های نظری و تئوریک انقلاب اسلامی زمینه‌های پیشنهادی را جهت تحقق اهداف مهم و بعضا کمرنگ شده آن فراهم آوریم. ما اعتدال را به عنوان یک جناح نمی‌دانیم بلکه یک روش و گرایش فکری می‌دانیم که می‌تواند از جانب تمامی گروه‌های سیاسی اتخاذ شود.

این پایگاه خبری از منظر تفکر خود را به جریان نواندیشی دینی متعلق دانسته و نوشته است: «خود را به جریان نواندیشی دینی متعلق میدانیم که همزمان با سکولار و تحجر مخالف است و دین را برای حوزه اجتماع و سیاست دارای پیام می‌داند و به اخلاق به عنوان جایگاهی مهم توجه ویژه دارد.»

این پایگاه خبری نوشته است: «معتقدیم که اعتدال تنها یک لفظ شعار گونه جهت خلع سلاح رقبا نیست بلکه محتوایی قابل اعتناست که در صورت تبیین و نشان دادن مفاهیم و مصادیق آن دستاوردهای بزرگی نصیب ملت ایران خواهد کرد.»

نشان آنلاین با هویت اعتدالی به فضای مجازی پیوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر