کد خبر: 129221 A

مدیر اجرایی دارالقرآن خانه کارگر انتخاب معاون قرآنی ارشاد را تبریک گفت؛

انتصاب شایسته حجت الاسلام حشمتی را در سمت معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم با حضور ایشان فصلی نو در این معاونت ایجاد شده و اشکالات موجود برطرف گردد.

طه محجوب(مدیر اجرایی دارالقرآن خانه کارگر سراسر کشور) گفت: انتصاب شایسته حجت الاسلام والمسلمین حشمتی را در سمت معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم با حضور ایشان فصلی نو در این معاونت ایجاد شده و اشکالات موجود برطرف گردد.

وی گفت: معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از تاثیرگذارترین نهادهای متولی قرآن در کشور است که بخش بزرگ بودجه قرآنی کشور را در اختیار دارد.

وی گفت: با سابقه کاری که از آقای حشمتی سراغ داریم ایشان توانایی بهبود شرایط موجود را دارند و ما هم تلاش می‌کنیم درجهت ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی کشور با ایشان هرگونه همکاری را انجام دهیم.

وی افزود: معاونت فعلی باید نقاط ضعف مدیریت گذشته را برطرف و نقاط قوت آنها را منسجم‌تر از قبل ادامه دهد.

محجوب در آخر افزود: ‌ هم اکنون جامعه قرآنی به وحدت در کلیه امور نیاز دارد و ما توصیه می‌کنیم همه دستگاه‌ها، مراکز و مؤسسات قرآنی و دینی و نیز فعالان قرآنی دست در دست هم دهند و کمک کنند تا این معاونت فعالیت خود را، با انسجام هرچه بیشتر آغاز نمایند.

بودجه جامعه قرآن معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرآنی ارشاد فصلی معاونت نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر