کد خبر: 742804 A

محمد ظاهر مزارعی خبرداد:

دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش فارس از پذیرش و اسکان ۴۵۳ هزار نفر روز مهمان نوروزی تا صبح شنبه سوم فروردین۹۸ در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی آموزش و پرروش فارس، محمد ظاهر مزارعی با بیان اینکه پذیرش میهمانان نوروزی در سال 98 به دو صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و حضوری صورت می‌پذیرد، گفت: قریب به 70 درصد ظرفیت پذیرش در نوروز 98 به رزرو اینترنتی اختصاص یافته بود و مابقی به صورت حضوری است.

مزارعی افزود: بر همین اساس میهمانان می‌توانند برای پذیرش اینترنتی به سایت ستاد اسکان فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به نشانی http://eskan.medu.ir مراجعه کرده و نسبت به رزرو محل اقامت خود اقدام کنند که این کار از روزهای ابتدایی اسفند ماه شروع شده و اطلاع رسانی لازم در این زمینه صورت گرفته است.

وی همچنین گفت: مهمانان نوروزی در بخش حضوری نیز می بایست به صورت حضوری به پایگاه های ستاد اسکان سطح استان مراجعه کنند.

دبیر ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش وپرورش فارس گفت: در نوروز امسال تعداد ۶۸ پایگاه پذیرش در سراسر استان پیش‌بینی شده که تعداد ۱۶۸۰ مدرسه با ۱۳۵۰۰ کلاس در این طرح دیده شده است و قریب به 2900 نفر از همکاران ما به عنوان عوامل اجرایی کار پذیرایش فرهنگیان را انجام می دهند.

وی گفت: شب گذشته تمامی کلاس‌های درس پیش‌بینی شده در شهر شیراز تکمیل شد و مجوز اسکان در سالن‌های ورزشی و نمازخانه های مدارس صادر شد.

مزارعی گفت:تا صبح روز شنبه 3 فروردین ۹۸ بیش از ۱۵۱هزار نفر در قالب ۴۲ هزار خانواده و در مجموع ۴۵۳ هزار و یکصدوبیست نفرروز در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شدند.

اینترنت مهمانان نوروزی نوروز وزارت آموزش و پرورش میهمانان نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر