کد خبر: 730313 A

معاون اجتماعی پلیس فارس:

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه درگیری در بانک ملت شعبه زند شیراز سرقت مسلحانه نبوده است، گفت: 2 اخلال گر نظم مقابل بانک توسط پلیس شیراز دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کاووس محمدی با اعلام این خبر، اظهارداشت: ساعت 11:40 دقیقه امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در مقابل بانک ملت شعبه زند شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ "محمدی" تصریح کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد چند نفر از دلار فروشان در مقابل بانک باعث اخلال در نظم عمومی شده اند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: نگهبان بانک برای متفرق کردن این افراد، به آنها تذکر می دهد که از سوی آنها مورد حمله قرار می گیرد، بنابراین برای متفرق کردن این افراد و حفاظت از بانک با اسلحه ای که در اختیار  دارد، به ناچار به سمت مطمئن تیراندازی می‌کند که بر اثر اصابت تیر به سرامیک جلوی بانک و ترکش آن به اطراف، 2 نفر از متمردین به صورت سطحی از ناحیه پا و صورت مجروح می شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این رابطه 2 نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شوند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

بانک ملت تیراندازی دلار نظم و امنیت سرقت مسلحانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر