کد خبر: 360709 A

عضو شورای شهر شیراز:

عضو شورای اسلامی شهر شیراز کفت: مردم بصیر و ولایت مدار شیراز در مرحله دوم انتخابات مجلس، با حضوری حداکثری و گسترده، کار نیمه تمام مرحله اول را کامل خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سید کمال پاک‌فطرت در نطق قبل از دستور خود در جلسه علنی عصر دوشنبه 23 فروردین شورای شهر شیراز  با اشاره به حماسه هفتم اسفندماه، تلاش برای برگزاری باشکوه دور دوم انتخابات در روز دهم اردیبهشت را مورد تاکید قرار داد و گفت: اهمیت دور دوم انتخابات مجلس، کمتر از مرحله اول آن نیست.

با توجه به زمان اندک باقی‌مانده تا دهم اردیبهشت، هنوز گرمی رقابت انتخاباتی مشاهده نمی شود و لازم است همه برای خلق حماسه‌ای دیگر تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: البته مردم بصیر و ولایت مدار شیراز در مرحله دوم انتخابات مجلس، با حضوری حداکثری و گسترده، کار نیمه تمام مرحله اول را کامل خواهند کرد.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه قرار است هزار و 500 نیروی شرکتی شهرداری تبدیل وضعیت شوند، گفت: لازم است برای ممانعت از تضییع حقوق پرسنل، کارشناسی لازم انجام و ساز و کار مناسبی تعریف و مشخص شود.

وی ادامه داد: در آزمون استخدامی که دو سال پیش اجرا شد، شاهد فرصت سوزی و بی توجهی به نیروهای داخل مجموعه نباشیم و نتیجه، جذب عمده نیروها از خارج سیستم شهرداری و عمدتاً نیروهای غیر بومی نباشد که متأسفانه در آن برهه، علت، نداشتن مجوز و همراهی نکردن سازمان شهرداری ها اعلام شد.

پاکفطرت گفت: من و چند نفر از همکاران محترم به عنوان اعضای شورا، با هدف دفاع از حقوق پرسنل شاغل در شهرداری و ممانعت از تضییع حقوق آنان، آمادگی داریم که در صورت لزوم به موضوع ورود کنیم.

پاک فطرت همچنین با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، لزوم بهره‏گیری از ظرفیت‎های علمی و سرمایه‎ای و نیز لزوم صرفه جویی در هزینه ها به معنای واقعی را یادآور شد و پیشنهاد داد که ستاد راهبردی در این خصوص در شهرداری تشکیل شود.

اقتصاد مقاومتی انتخابات انتخابات مجلس حقوق شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر