کد خبر: 360587 A

مدیرکل راه و شهرسازی فارس خبر داد

ایلنا: مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: از سرمایه‌گذاری در بحث تولید مصالح نوین و استاندارد ساختمانی در کشور حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، خداداد مقبلی ظهر امروز دوشنبه، در دیدار با هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان استان فارس،افزود: امروزه در صنعت ساختمان کمبودهایی وجود دارد که می‌طلبد در این راستا اقدامات جدی‌تری انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: انبوه‌سازان باید در جهت تولید مصالح با کیفیت و تکنولوژی روز ورود کنند و در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند تا صنعت ساختمان از این رکود خارج شود.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس افزود: متأسفانه در سال‌های گذشته غیرحرفه‌ای‌ها به حرفه ساخت‌وساز ورود کردند و سبب ضعیف شدن ساخت‌وسازها شد.

مقبلی گفت: در زمینه صنعت ساختمان هزینه‌های بسیاری صرف می‌شود که ثروت زیادی از این کشور است به همین دلیل باید در زمینه فنی و مالی برنامه ریزی با دقت نظر بالا انجام شود که هزینه‌ها اتلاف نشود.

وی  بیان کرد: هرکاری باید به دست متخصص آن کار انجام شود و کار ساخت و ساز نیز باید به دست انبوه‌سازان انجام پذیرد و ما از این امر حمایت می‌کنیم.

در ادامه  این دیدار نیز رئیس هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان استان فارس افزود: حضور و فعالیت انبوه‌سازان زمانی موثر است که حمایت دولتی وجود داشته باشد.

ساسان فروتن  تصریح کرد: درخواست انجمن انبوه‌سازان  از مجموعه وزارت راه و شهرسازی حمایت از ساخت و ساز اصولی است که هم بحث برگشت سرمایه و هم بحث اشتغال را به دنبال دارد.

راه و شهرسازی سرمایه سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر