کد خبر: 242259 A

مشاور عالی استاندارفارس:

مدیرانی که دارای روابط عمومی قوی هستند تصمیم گیری هایشان بهتر و منطقی‌تر است و عملکرد مطلوب تری دارند.

مشاور عالی استاندار فارس و رئیس حوزه مشاوران استاندار در جمع اصحاب رسانه و در مراسم افتتاح چهاردهمین دوره از نمایشگاه رسانه، روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی فارس گفت: در مجموعه استانداری فارس بهترین ارتباط را با مدیران استان داریم و با ایجاد روابط عمومی قوی با آنان در جهت رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، سید محمود موسوی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، از روابط عمومی به‌عنوان چشم، دل، گوش و زبان گویای سازمان نام برد و ارزش هر سازمان را در گرو عملکرد مطلوب روابط عمومی آن سازمان دانست.

وی با اشاره به جایگاه ویژه این واحد در ادارات از آن به‌عنوان حافظ ارزش‌های سازمان، بازوی اصلی مدیران و منعکس کننده عملکرد دستگاه به مردم نام برد و افزود: مدیرانی که دارای روابط عمومی قوی هستند تصمیم گیری‌هایشان بهتر و منطقی‌تر است و عملکرد مطلوب تری دارند.

رئیس حوزه مشاوران استاندار فارس در ادامه به اهمیت حضور رسانه‌ها و لزوم تعامل آن‌ها با مجموعه‌های روابط عمومی اشاره کرد و افزود: برپائی این نمایشگاه فرصت مناسبی برای روابط عمومی‌ها و رسانه هاست تا از نزدیک با توانمندی‌های بالقوه و بالفعل یکدیگر آشنا شوند و از آن در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید بهره برداری کنند.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد تا با برنامه ریزی‌های دقیق‌تر و تأکید بر اهمیت و نقش روابط عمومی‌ها در دولت تدبیر و امید شاهد حضور حداکثری روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرائی استان و بخش خصوصی در نمایشگاه‌های تخصصی مربوطه بود.

موسوی با بیان اینکه علت عدم حضور برخی از ادارات و دستگاه‌های اجرائی استان در این نمایشگاه به صورت جدی مورد بررسی قرار خواهد گرفت، گفت: «باید دید دلیل عدم حضور این ادارات ناشی از فقدان خدمات مطلوب قابل ارائه از سوی ادارات مربوطه بوده و یا دلیل دیگری باعثعدم شرکت آنان در این نمایشگاه شده است، اما در هر صورت موضوع را از طریق مدیران دستگاه‌ها به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.»

اصحاب رسانه بخش خصوصی تبلیغات تصمیم گیری های دولت رسانه روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل مشکلات مردم قوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر