کد خبر: 239627 A

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در امور اهل سنت استان فارس:

دشمن برای شکست امت رسول الله(ص) از بزرگترین، پرکاربردترین و مهم‌ترین حربه هایش که همان تفرقه است استفاده می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در امور اهل سنت استان فارس در جمع اهل سنت و تشیع گله دار بیان داشت: دشمن برای شکست امت رسول الله(ص) از بزرگ‌ترین، پرکاربرد‌ترین و مهم‌ترین حربه‌هایش که‌‌ همان تفرقه است، استفاده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، حجت السلام عبدالرسول بینا‌زاده با بیان این مطلب که تفرقه این نیست که اختلاف نداشته باشیم، اختلاف سلایق و اختلاف عقاید در همه جوامع بشری وجود دارد اما اختلافات نباید به نزاع کشیده شود، افزود: باید هوشیار باشیم، امروز شاهد راه اندازی شبکه‌های متعدد ماهواره‌ای به اسم تشیع و اهل سنت هستیم که بر علیه یکدیگر برنامه می‌سازند و بذر کینه و تفرقه می‌پاشند. این‌ها خیرخواه امت اسلامی نیستند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در امور اهل سنت استان فارس گفت: پیامبر اسلام و یاران باوفایشان برای سایه گستر کردن دین مبین اسلام در سراسر جهان رنج و مشقت زیادی متحمل شدند، نباید بگذاریم آبروی اسلام و پیامبر بزرگمان برود.

حجت الاسلام بینازاده خاطرنشان کرد: صلیبیون هیچگاه جنگهای صلیبی را تمام نکردند، بلکه این جنگ‌ها همیشه به اشکال گوناگون اسلام را مورد هجمه قرار داده‌اند، گاهی با انتشار کاریکاتور، مقاله، فیلم و.. به ساحت مبارک پیامبر(ص) توهین می‌کنند و گاهی با تشکیل و تجهیز گروه‌های تکفیری و ایجاد وحشت و اقدام به بد‌ترین رذیلت‌های انسانی، اسلام ناب محمدی را بدنام می‌کنند.

وی ادامه داد: این گروه‌های تکفیری مثل القاعده، طالبان، داعش، بوکوحرام و… بنیادی‌ترین اصول اسلام را زیر پا می‌گذارند و آنگاه با نام اسلام تیشه به ریشه دین می‌زنند.

حجت الاسلام والمسلمین بینازاده پیروان رسول مکرم اسلام را امت واحده خواند و اظهار داشت: ما در شرایطی جشن میلاد پیامبر(ص) را برگزار می‌کنیم که هزاران نفر از مسلمانان در سوریه و عراق به نام اسلام سلاخی می‌شوند. مسلمانان چگونه می‌توانند در مقابل این جنایات ساکت باشند؛ آبروی اسلام امروز به دست ماست.

وی در پایان گفت: اهل سنت و تشیع باید با اتحاد و همبستگی بیش از پیش دشمن را در این شرایط ناکام بگذارند.

استان فارس جنگ جهان دین دین مبین اسلام سوریه عراق کاریکاتور ماهواره مسلمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر