کد خبر: 212608 A

مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق شیراز خبر داد:

با تلاش‌های انجام شده، ‌ پرداخت وجوه بابت فروش انشعاب و خدمات پس از فروش با استفاده از کد دیجیت(شناسه قبض) امکان‌پذیر شده است.

مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: با تلاش‌های انجام شده، ‌ پرداخت وجوه بابت فروش انشعاب و خدمات پس از فروش با استفاده از کد دیجیت(شناسه قبض) امکان‌پذیر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، اکبر شهریاری صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: با استفاده از کد دیجیت ۱۷ رقمی، تمام پرداخت‌های متقاضیان برق و مشترکین در رابطه با فروش انشعاب و خدمات پس از فروش، از طریق حساب متمرکز بانک انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه اجرای این سیستم تمام واریزی‌های بانکی از طریق ارتباط وب‌سرویس بانک عامل و ارتباط صورت‌حساب بانک با نرم‌افزار جامع خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شیراز، بدون نیاز به ورود اطلاعات توسط کاربران مالی و به‌شکل خودکار و لحظه‌ای تایید می‌شود.

شهریاری یادآور شد: مزیت این سیستم نسبت به استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت، این است که علاوه بر اینکه هزینه کارمزدی به آن تعلق نمی‌گیرد، واریزی‌ها نیز به صورت لحظه‌ای و بدون تاخیر در سیستم به شکل خودکار تایید می‌شود.

مدیر امور مالی شرکت توزیع برق شیراز گفت: این مهم با پیگیری‌های انجام شده توسط شرکت توزیع برق شیراز و همکاری مطلوب مدیریت بانک تجارت استان فارس وشرکت خدمات مهندسی عصر اندیشه محقق و عملیاتی شده است.

استان فارس برق تجارت خدمات پس از فروش نرم افزار شرکت شیراز توزیع کد دیجیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر