کد خبر: 165188 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس:

هر مقوله‌ای تا زمانی که به اعتقاد قلبی تبدبل نشود، در رفتار آدمی تحقق نمی‌یابد. / تا زمانی که فردی به یک ارزش از درون خود ایمان نیاورد هیچ سازکاری نمی‌تواند از آن فرد در آن حوزه انتظار کارآیی داشته باشد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: فرهنگ ایمنی باید در تمام ارکان نهادینه شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، زینل قنبری در همایش تجلیل از کارگران نمونه حوزه ایمنی استان فارس در شیراز اظهار داشت: برای ارتقا ایمنی نیازمند فرهنگ سازی هستیم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ابراز داشت: هر مقوله‌ای تا زمانی که به اعتقاد قلبی تبدبل نشود، در رفتار آدمی تحقق نمی‌یابد.

وی گفت: تا زمانی که فردی به یک ارزش از درون خود ایمان نیاورد هیچ سازکاری نمی‌تواند از آن فرد در آن حوزه انتظار کارآیی داشته باشد.

قنبری افزود: در حوزه ایمنی نیز تا به اهمیت این مقوله اعتقاد نیاوریم و ملکه ذهنمان نشود، همایش‌ها و تذکر‌ها تاثیر گذاری زیادی نخواهند داشت.

وی با اشاره به شعار جهانی یک عمر سلامتی با خود مراقبتی تصریح کرد: هر شخص زمانی می‌تواند در ارتقا فرهنگ ایمنی موثر باشد که خودش به این مهم اعتقادی درونی پیدا کند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خاطر نشان کرد: تشویق‌ها و تجلیل‌ها تنها بهانه ایست که فرهنگ ایمنی کار در تمام ارکان شرکت نهادینه شود.

وی ادامه داد: بالطبع در نقطه مقابل اگر کسی به اخطار‌ها توجه نکند، با سیاست‌های تنبیهی مواجه می‌شود تا این مقوله را اولویت کاری خود قرار دهد.

قنبری بیان کرد: کیفیت کار در گرو ایمنی است و نباید در هیچ شرایطی ایمنی و کیفیت فدای سرعت یا تعجیل شود.

وی گفت: بسیاری از حوادثدر زمانی رخ می‌دهد که افراد قصد دارند در مدت زمان کمتری از زمان استاندارد و کار‌شناسی شده کار خود را انجام دهند.

استان فارس استاندارد برق روابط عمومی فرهنگ سازی نیروی ایمنی توزیع فرهنگ سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر