سرخط خبرها:
کد خبر: 164912 A

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و ادیان:

حق قانونی برای تمامی مردم ایران یکی است و هیچگونه نگاه خاصی در این راستا وجود ندارد / حق قانونی برای تمامی مردم ایران یکی است و هیچگونه نگاه خاصی در این راستا وجود ندارد.

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و ادیان با بیان این مطلب که دولت با هرگونه تعرض و تخریب اماکن مذهبی ادیان مختلف مخالف است، افزود: هیچ ایرانی به دلیل مذهب و اعتقادات از حق قانونی خود محروم نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، حجت الاسلام علی یونسی بعد از ظهر امروز شنبه ۱۳ اردیبهشت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی در کشور ما هیچگونه مشکلی ندارند افزود: حق قانونی برای تمامی مردم ایران یکی است و هیچگونه نگاه خاصی در این راستا وجود ندارد.

وی تصریح کرد: همه اقلیت‌ها در اداره کشور مشارکت دارند و امروز هم شاهد هستم که در برخی از استان‌ها معاون استاندار، فرماندار و… نیز از اقلیت‌های مذهبی انتخاب شده‌اند.

حجت الاسلام یونسی با اشاره به وضعیت استان فارس و با تاکید بر آزاد بودن همه ادیان و مذاهب الهی در کشور گفت: خوشبختانه در استان فارس تمامی ادیان و مذاهب در کنار هم زندگی می‌کنند و هیچگونه مشکلی نیز در این راستا وجود ندارد.

علی یونسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر