کد خبر: 157654 A

مدیر آموزش و پرورش ناحیه‌ی چهار شیراز:

سی‌و پنجمین مسابقات ۵ گانهٔ دانش‌آموزان دختر نخبهٔ قرآنی شهرستان‌های جهرم، کازرون، فسا و مرودشت و شیراز، به میزبانی ناحیه‌چهار آموزش و پرورش شیراز روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین در اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیهٔ چهار شیراز گفت: این ناحیه در راستای برگزاری سی و پنجمین دورهٔ مسابقات قرآن کریم ۵ گانه فارس، میزبان ۷۰۴ دختر دانش‌آموز نخبهٔ قرآنی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، جمشید محمدصادقی ظهر امروزدوشنبه ۱۸ فروردین درجمع خبرنگاران، گفت: سی‌و پنجمین مسابقات ۵ گانهٔ دانش‌آموزان دختر نخبهٔ قرآنی شهرستان‌های جهرم، کازرون، فسا و مرودشت و شیراز، به میزبانی ناحیه‌چهار آموزش و پرورش شیراز روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین در اردوگاه شهید آیت‌الله دستغیب برگزار می‌شود.

محمدصادقی با بیان این مطلب که این دوره از رقابت‌ها را در شیراز ۸۱ داور، قضاوت خواهند کرد و نفرات اول هر رشته در پایه‌های مختلف مقاطع متوسطه اول، متوسطهٔ دوم و پیش‌دانشگاهی، به رقابت‌های کشور راه خواهند یافت افزود: این رقابت‌ها امسال در رشته‌های قرائت، حفظ، تفسیر و مفاهیم قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفهٔ سجادیه‌ و احکام و انشای نماز برگزار خواهد شد.

محمدصادقی با یادآوری اینکه این دارالقرآن در هر ترم ۸۰۰ دانش‌آموز و فرهنگی را آموزش داده و می‌دهد و تاکنون موفق به آموزش بیش از ۵ هزار نفر شده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیهٔ چهار شیراز گفت: فرهنگیان در رشته‌های داوری، معلمی قرآن، قرائت، تفسیر و مفاهیم قرآن، از این مرکز منحصربه‌فرد آموزشی و پس از طی دوره‌های مشخص، مدرک گرفته و خواهند گرفت.

آموزش و پرورش دانش آموز دانش آموزان رقابت قرآن قرآن کریم نماز شیراز قرآنی ناحیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر