کد خبر: 156209 A

اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان لامرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان محمود قادری، جعفر زمانی، مصطفی بهمنی، اسماعیل زارعی و احمد غلامی به مناسبت ایام فاطمیه و همزمان با سی و دومین سالگرد سنگر ساز بی سنگر شهید هادی کشاورز در محل نمایشگاه حدیثغربت فاطمه الزهرا شهر لامرد به همت هیئت جودو شهرستان برگزار شد.

ایلنا: اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان لامرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان محمود قادری، جعفر زمانی، مصطفی بهمنی، اسماعیل زارعی و احمد غلامی به مناسبت ایام فاطمیه و همزمان با سی و دومین سالگرد سنگر ساز بی سنگر شهید هادی کشاورز در محل نمایشگاه حدیثغربت فاطمه الزهرا شهر لامرد به همت هیئت جودو شهرستان برگزار شد.

به گزارش " ایلنا " ازشیراز، احمد قادری رزمنده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم که شامگاه یکشنبه ۱۰فروردین ماه با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، روحانیون و مسئولین کشوری و استانی برگزار شد، با بیان خاطره ای از سنگر ساز بی سنگر شهید هادی کشاورز گفت: در آخر اسفند ماه سال ۶۰ این شهید بزرگوار را دیدم و زمانی که درخصوص ماموریتش از وی سئوال کردم، پاسخ داد: از سپاه و جهاد لارستان و روستای چاهشور آمده ام تاکار نیمه تمام دو خاکریز درجزیره مینو را تمام کنم.

قادری افزود: شهید کشاورزبا این نیت که یاکارخاکریز ها را تمام کند یا به شهادت برسد به جزیره مجنون رفت و در حین ساخت آن خاکریزها به شهادت رسید.

قادری با اشاره به یادمان ها و یادواره های شهدا افزود: با برگزاری بسیاری از یادمان ها و یادواره های شهدا ولی هنوز شهدای عزیز ما به خوبی معرفی نشده اند و جوانان ما با بی توجهی کنار این شهدا عبور می کنند و باید مسئولین و مردم توجهی ویژه به این موضوع داشته باشند.

در ادامه این مراسم یوسف کشاورز برادر شهید هادی کشاورز نیزگفت: به خود می بالم که نام شهدا بر سر زبانهاست و دلیل آن هم ولایت فقیه است که به خون شهدای ما معنا بخشید و ما هرچه داریم و خواهیم داشت به برکت خون شهدا و امام شهداست.

وی با اشاره به زندگی برادر شهیدش گفت: شهید کشاورز ایمان و اخلاص امام، شهید کشاورز را به جبهه حق علیه باطل کشاند.

وی با بیان اینکه هنوز طنین صدای مادرم که گفت: هادی برو به جبهه برای دفاع از اسلام در گوشم مانده است.

یوسف کشاورز با گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه الزهرا و تقدیر و تشکر از دست اندرکاران نمایشگاه حدیثغربت فاطمه بیان داشت: کسی که از خدا و ائمه اطهار دور باشد در غربت به سر می برد و این حضرت زهرا نیست که در غربت به سر می برد.

ایام فاطمیه جودو حضرت زهرا حضرت فاطمه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سال دفاع مقدس ولایت فقیه شهرستان اسلام لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر