خبرگزاری کار ایران

| 20:04   
کد خبر : ۱۳۹۲۵۳۸
قائم‌مقام شهردار شیراز خبرداد؛

۴۷ پروژه محرومیت‌زدایی در شیراز افتتاح می‌شود

قائم‌مقام شهردار با اشاره به فعالیت‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی که به‌صورت هم‌افزایی انجام‌شده اشاره کرد و گفت: طی تفاهم‌نامه سه‌جانبه شهرداری، شورای اسلامی شهر و سپاه فجر فارس محرومیت‌زدایی از چهره محلات محروم در دستور کار قرار گرفت.

 ۴۷ پروژه محرومیت‌زدایی در شیراز افتتاح می‌شود

به گزارش ایلنا، آرش فرج‌زاده در نشست جهاد تبیین افزود: در این راستا ۱۰۰پروژه با اعتباری قریب به ۵ هزار میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت که در این هفته شاهد افتتاح ۴۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد ریال خواهیم بود.

وی ادامه داد: در دوره مدیریت شهری ششم شاهد تبلور همیاری و هم‌افزایی شورا و شهرداری با دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم هستیم.

قائم‌مقام شهردار در این نشست با تشریح بر همگرایی و هم‌افزایی اقدامات مدیریت شهری با دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد: در دوره مدیریت شهری ششم شاهد تبلور همیاری و هم‌افزایی شورا و شهرداری با دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم هستیم.

وی با اشاره به تبلور هم‌افزایی در اقدامات شهرداری شیراز با دیگر دستگاه‌ها بیان کرد: تبلور این هم‌افزایی در برنامه‌های مختلف خود را نشان داده که می‌توان به برنامه‌های نظیر جشن متمرکز عید غدیر و برنامه‌های مناسبتی در ورزشگاه حافظیه، افطاری ماه رمضان و بسته‌های معیشتی اشاره کرد.

فرج‌زاده همچنین با اشاره به قرارگرفتن در ایام اربعین حسینی(ع) از هم‌افزایی برای خدمات‌رسانی موکب حضرت احمدبن موسی(ع) در نقطه مرزی شلمچه خبرداد و گفت: هم‌افزایی در راستای خدمات رسانی شهرداری شیراز به زوار اربعین در شیراز و همچنین مردم "شیراز؛ سومین حرم اهل‌بیت(ع)" نیز در حال انجام است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس نیز که در این جلسه با همراهی امیر جاهدی جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در ستاد تخصصی اقشار بسیج و شهرام قاسمی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس در این نشست بصیرتی حضور داشت، تصریح کرد: مردم قدردان تلاش شبانه‌روزی و خدمات‌رسانی شهرداری شیراز هستند.

قاسم علی‌پور همچنین با بررسی اتفاقات و فتنه‌ها و جنگ‌هایی که دشمن در این چند دهه علیه انقلاب اسلامی در پیش‌گرفته، پرداخت و اظهار کرد: جمهوری اسلامی با راهبرد مقاومت علیه همه فتنه‌ها و جنگ‌ها در ابعاد مختلف ایستاده است و امروز نیز باقدرت و بصیرت در جهاد تبیین علیه جنگ شناختی، پسانرم و جنگ روایت‌ها ایستاده‌ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز