کد خبر: 138519 A

مقام معظم رهبری از برگزاری این همایش مطلع بودند و تقدیر خود را از طریق آیت اله تقوی به دبیر علمی همایش اعلام کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: همزمانی برگزاری همایش بین المللی تولید مثل در جهرم با غالب شدن گفتمان جمعیت در جامعه رخداد بسیار مهمی بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، ر حیم رئوفی رئیس همایش بین المللی «اخلاق تولید مثل» در جلسه تقدیر از دست اندرکاران اجرائی همایش گفت: خوشبختانه در زمان برگزاری همایش، شاهد حضور وزیر محترم بهداشت در جهرم بودیم که این امر به روند برگزاری این همایش کمک شایانی کرد.

رئوفی ضمن اشاره به سفر وزیر بهداشت به جهرم افزود: خوشبختانه دکتر هاشمی علی رغم مشغله زیاد حضور پر ثمری در جهرم داشت به طوریکه به زودی دو گروه کار‌شناسی جهت پیگیری مصوبات سفر به دانشگاه می‌آیند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن اشاره به حضور مشاور رهبر انقلاب در جهرم جهت حضور برنامه افتتاحیه ادامه داد: مقام معظم رهبری از برگزاری این همایش مطلع بودند و تقدیر خود را از طریق آیت اله تقوی به دبیر علمی همایش اعلام کردند.

رئوفی در ادامه به نقاط قوت همایش اشاره کرد و افزود: سه مشخصه اصلی و ممتاز همایش امسال همدلی، سخت کوشی و پوشش مناسب رسانه‌ای بود و حضور وزیر بهداشت یکی از عوامل موثر در پوشش خوب رسانه‌ای از طریق صداو سیما و خبرگزاری‌ها به حساب آمد و همچنین همزمانی همایش با غالب شدن گفتمان مربوط به جمعیت و تولید مثل در کشور اتفاق مبارکی بود که به انعکاس بهتر همایش کمک کرد.

رئوفی در پایان خواستار استمرار فعالیت‌های دبیرخانه همایش بین المللی «اخلاق تولید مثل جهت پیگیری امور و تدوین نتایج همایش مذکورشد.

اخلاق پوشش جامعه دانشگاه علوم پزشکی رسانه رهبر انقلاب مقام معظم رهبری وزیر بهداشت تولید همایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر