خبرگزاری کار ایران

| 07:16   
کد خبر : ۱۳۸۱۹۵۷
با حضور شهردار شیراز انجام گرفت؛

بررسی عملیاتی از آخرین وضعیت خط ۳ مترو

آخرین وضعیت خط ۳ مترو مورد بررسی عملیاتی شهردار کلان‌شهر شیراز قرار گرفت.

بررسی عملیاتی از آخرین وضعیت خط ۳ مترو

به گزارش ایلنا، محمدحسن اسدی با همراهی جمعی معاونین و مدیران شهرداری و شرکت پیمانکار، آخرین وضعیت عملیاتی پروژه خط ۳ مترو را مورد بررسی قرار داد.

شهردار شیراز در جلسه‌ای که در راستای این بازدید عملیاتی انجام گرفت، اظهار کرد: طبق برنامه پیش‌بینی‌ و هماهنگ شده، بررسی آخرین وضعیت پروژه‌ها با حضور پیمانکاران طرف قرارداد در محل پروژه انجام می‌شود تا هیچ‌گونه تعلل و توقفی در اجرای پروژه‌ها به وجود نیامده و پیشرفت پروژه‌ها به‌صورت محسوس مشخص و کنترل شود.

وی با بررسی شبکه متروی شیراز در ضلع غربی خط یک که از تقاطع بصیرت به سمت ایستگاه راه‌آهن در حال اجرای عملیات است، تصریح کرد: همه موارد این پروژه موردبررسی کارشناسی و مدیریتی قرار گرفته و برنامه‌ریزی و زمان‌بندی آن نیز انجام شده است.

0K4A7760-

اسدی بیان کرد: در این جلسه انتظارات شهرداری از پیمانکار بیان شد و تقاضا و درخواست‌های پیمانکار موردبررسی قرار گرفت. 

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز در خصوص مراحل پیشرفت این پروژه اعلام کرد: تاکنون اقدامات عملیات اجرای خط ۳ مترو به‌خوبی در حال پیشرفت است و یکی از اولویت‌های مدیریت شهری اجرای هر چه سریع‌تر خطوط مترو است.

وی با بیان اینکه خط ۳ مترو به لحاظ گسترش شهر شیراز و وجود شهرک‌های بزرگ و پرجمعیتی و همچنین محور ورودی صدرا- شیراز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ابراز امیدواری کرد: با اهتمام و برنامه‌ریزی شهرداری شیراز و همکاری پیمانکار، خط ۳ مترو طبق برنامه زمان‌بندی به‌موقع بهره‌برداری و مسافر گیری می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز