کد خبر: 117389 A

استاندار فارس:

امام راحل(ره) صدا و سیما را دانشگاه معرفی کردند و بر این اساس وظیفه این سازمان را ارتقای سطح آگاهی جامعه در حوزه های گوناگون می دانیم.

ایلنا: استاندار فارس گفت: رسانه ملی باید تلاش کند با مخاطب‌شناسی صحیح، نسل سوم کشور را به نسل‌های اول و دوم پیوند دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سید محمد احمدی پس از بازدید از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه عصر حاضر دوران سرگردانی بشر و تعدد کانال‌های ارتباطی و اطلاع رسانی است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم با مخاطب‌شناسی مناسب و جهت دهی صحیح به افکار عمومی از سرگردانی جوانان کشور جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ ارگانی مانند صدا و سیما قادر به جذب جوانان و ارائه پیام انقلاب اسلامی به آنان نیست، خاطر نشان کرد: امام راحل(ره) صدا و سیما را دانشگاه معرفی کردند و بر این اساس وظیفه این سازمان را ارتقای سطح آگاهی جامعه در حوزه‌های گوناگون می‌دانیم.

نماینده عالی دولت در استان فارس پاسخگویی به سئوالات و نیازهای نسل جوان کشور را نیازمند مطالعات کار‌شناسی گسترده دانست و گفت: امیدواریم صدا و سیمای مرکز فارس از ظرفیت عظیم دانشگاه‌های شیراز در این جهت بهره برداری مناسبی داشته باشد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه با تمام وجود برای حمایت از فعالیت‌های صدا و سیمای مرکز فارس تلاش خواهیم کرد، اظهار داشت: فعالیت در رسانه‌ها دارای حساسیت و دقت بسیار بالایی است و امیدواریم رسانه‌ها بتوانند با منطقی کردن توقعات جامعه و اصلاح تصورات عمومی در خصوص امکانات واقعی کشور، مدیران اجرایی را یاری دهند.

احمدی با بیان اینکه توانمندی‌های صدا و سیمای مرکز فارس موجب افزایش توقعات از این مرکز می‌شود، افزود: انتظار داریم با به کارگیری ابتکارات بیشتر و بهره برداری از فن آوری‌های جدید‌تر، سطح فعالیت‌های این مرکز افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه امکانات و توانائی‌های صدا و سیمای این استان نسبت به گذشته دچار تغییرات اساسی شده و نوید آینده بهتری را می‌دهد، اظهار داشت: مدیریت توانمند و هوشمند و عوامل و کار‌شناسان برجسته صدا و سیمای مرکز فارس می‌توانند در جهت وظایف خود که بیان مشکلات مردم و رساندن پیام انقلاب اسلامی است بیش از گذشته موفق باشند.

احمدی رابطه دستگاه‌های اجرایی با صدا و سیما را دو طرفه دانست و خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم به وظایف خود در راستای نیل به اهداف واحد، فرا‌تر از مرزبندی‌های سازمانی عمل کنیم.

گفتنی است در بازدید استاندار فارس از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز این استان، مدیران و کار‌شناسان مربوطه، زیرساخت‌ها، امکانات و توانمندی‌های مختلف این مرکز را تشریح کردند.

ارتقای سطح استان فارس امام راحل انقلاب اسلامی جامعه دستگاه های اجرایی دولت رسانه ملی صدا و سیما نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر