کد خبر: 400554 A

پنجمین نمایشگاه گل و گیاه، نهال، بذر و صنایع وابسته از 21 تا 30 شهریور در کرج برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، پنجمین نمایشگاه گل و گیاه کرج، با هدف آشنایی مخاطبین با آخرین دستاوردهای شرکتهای داخلی در زمینه پرورش و تولید گلها و گیاهان زینتی،  و صنایع وابسته برگزار می شود.

 

بابک منتخبی، مجری پنجمین نمایشگاه گل و گیاه، نهال، بذر و صنایع وابسته گفت: در این نمایشگاه بیش از 80 شرکت تولید کننده در زمینه گل و گیاه، بیش از120 غرفه بازارچه ای جهت فروش تولیدات گل و همچنین 100 غرفه صنایع دستی حضور دارند.

 

فروش برای تولید کنندگان فقط دو روز آخر است.و فروش بازارچه ها در طول برگزاری نمایشگاه آزاد است.

وی راه اندازی بازارچه فروش گل و گیاه را از تفاوتهای این نمایشگاه با سایر نمایشگاههای برگزار شده دانست و گفت: بازدیدکنندگان بدون اینکه تا پایان نمایشگاه منتظر بمانند می توانند محصولات مورد نیاز خود را از این غرفه ها خریداری کنند.

 

منتخبی یکی از رموز موفقیت نمایشگاه گل و گیاه کرج را اعتماد سازمان پارکها و فضای سبز کرج به تیم جوان برگزار کننده نمایشگاه دانست و گفت: حاصل این اعتماد، بازدید بیش از  350.000 نفر در سال گذشته بوده است. و با توجه به افزایش شرکت کنندگان و همچنین فضای اختصاص داده شده به نمایشگاه، پیش بینی می شود، تعداد بازدید امسال رشد 15 تا 20 درصدی داشته باشد، و بازدید بیش از 400.000 نفر را شاهد باشیم.

 

این نمایشگاه از 21 تا 30 شهریور ماه هر روز از ساعت 10 تا 21 در محل باغ گلها واقع در بوستان چمران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

انتهای پیام/
صنایع دستی کرج نمایشگاه گل و گیاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر