کد خبر: 415588 A

پنجمین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران امروز با حضور ده ها شرکت تولیدی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا ؛ در این نمایشگاه بیش از 160 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی باز کشورهای آلمان، دانمارک، برزیل، شیلی ،فرانسه ، اوکراین،چین،سوئیس،آفریقای جنوبی،نیجریه،اسپانیا،انگلستان و لهستان،  جدیدترین تولیدات و خدمات خود را  در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

این نمایشگاه در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری در حال برگزاری است  و در آن انواع صنایع، تجهیزات و ماشین آلات معدنی، صنایع معدنی، شرکت های مختلف سرمایه گذار، موسسات مالی و اعتباری و مهندسین مشاور حضور و مشارکت دارند.

ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، آشنایی با زمینه های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی، یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی ، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‏ های معدنی کشور، جهت دهی سرمایه های داخلی و خارجی به بخش های معدن، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت ها از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

گفتنی است، پنجمین همایش و نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری درمعدن و صنایع معدنی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی (ایمیدرو)و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی  برپا شده است.

 

ایران رقابت سرمایه گذاری فرصت های سرمایه گذاری معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر