کد خبر: 413397 A

ایلنا: شماره 435 هفته نامه تخصصی ایران خودرو دارای مطالب مرتبط با صنعت خودرو ایران و جهان در روزنامه فروشی های سراسر کشور در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، در شماره این هفته علاوه بر اخبار روز صنعت خودرو، مطالب متنوعی در این حوزه در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

بررسی جایگاه مدیریت ارتباطات در صنعت خودرو با تیتر «زبان رابطه میان مشتری و صنعت» گزارش خبری این هفته نشریه ایران خودرو را به خود اختصاص داده است.

موضوع گزارش این هفته درباره  نمایندگی 1067 ایران خودرو است که با تیتر «ستاره قدر اول» یک روز کاری پرسنل این مرکز را به نگارش درآورده است.

در صفحه حرفه ای ها پژو 5008 مدل 2017 رونمایی شده است. علاوه بر آن مشخصات فلاینگ اسپر دومین مدل تولید شده تحت مالکیت فولکس واگن نیز نظر خوانندگان را در این بخش به خود جلب می کند.

گزارش مسابقه فرمول یک سنگاپور 2016 با تیتر «تعقیب و گریز زیر نور مهتاب» نیز نظر علاقمندان به مسابقات خودرویی را به خود جلب کرده است.

بررسی پانزده حقیقت در مورد تکنولوژی های به کار رفته در پورشه پانامرا 2017 در صفحه دانایی این شماره از هفته نامه ایران خودرو منتشر شده است.

چشم انداز صنعت خودرو تا سال 2030 در بخش دیگری از هفته نامه مورد بررسی قرار گرفته است.

گزارش ویژه ای نیز از نمایشگاه تجار و صنعتگران ایرانی در باکو در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

تیونینگ MK2 نسل دوم فولکس واگن گلف و ناپکو، خودروهای سبز آینده و نوآوری هایی برای داشتن خودروهای سبک تر و زیباتر، نانومواد در صنعت خودرو با موضوع روکش ها در قطعات مکانیکی و دهها مطلب متنوع دیگر عناوین اصلی شماره 435 هفته نامه ایران خودرو را تشکیل می دهد.

هفته ایران خودرو را شنبه هر هفته می توانید با مراجعه به کیوسک های اطلاعاتی سراسر کشور تهیه کنید.

 

ایران خودرو ایران و جهان خودرو صنعت روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر