کد خبر: 326126 A

رئیس کمیسیون بین‌المللی کنفدراسیون صنعت ایتالیا:

ایلنا: رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون صنعت ایتالیا گفت: با توجه به اینکه 90 درصد بافت تولیدی ایران را شرکت‌های کوچک و متوسط تشکیل می‌دهند در همایش تجاری ایران و ایتالیا درصدد هستیم تا شرکت‌های کوچک و متوسط ایرانی و ایتالیایی را با یکدیگر جمع کنیم.

به گزارش ایلنا؛ خانم « لیچا ماتیولی» در همایش تجاری ایران و ایتالیا گفت: در ایتالیا توانمندی‌های صنعتی خوبی وجود دارد و مأموریت تجاری ما تحت حمایت صاحبان صنایع کشورمان صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: حجم تجارت خارجی ما با جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر حدود 2 میلیارد یورو است که امید است به سطح بالاتری برسد.

خانم« لیچا ماتیولی » در ادامه گفت: توانمندی کشور ایتالیا نه تنها در ساخت خودرو سواری بلکه در ساخت انواع کامیون و اتوبوس است و  برنامه تولید 2 میلیون دستگاه خودرو را پیش روی دارد.

رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون صنعت ایتالیا افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان هجدهمین خودروسازی دنیاست و ما درصددیم رتبه این کشور را به تک رقمی برسانیم.

وی در ادامه با اشاره به  صنعت چرم و صادرکنندگان دراین باره گفت: ایتالیا همواره دارای تجارت ارزنده‌ای در این زمینه است و ما درصددیم با ارائه راه حل‌هایی، شرکت‌های بزرگ و کوچک را مدیریت کنیم.

به گفته لیچا ماتیولی در حوزه پزشکی نیز ایتالیا دارای تجاربی در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی است و آمادگی آن را دارد  تا این تجارب را به جمهوری اسلامی ایران انتقال دهد.

وی در ادامه گفت: ایتالیا نیز مانند هر کشور اروپایی دیگر برای تولید محصولات خود بدنبال ارزش افزوده بالا است و امید داریم که با همکاری با ایران به این منظور برسیم .

رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون ایتالیا گفت: این کشور همچنین در بخش نفت، ذوب آهن، تأسیس مراکز برق آبی و سنگ و مرمر دارای تجارب ارزنده‌ای است که آنها را به آسانی در اختیار بخش خصوصی ایران می‌گذارد. 

اتوبوس ایتالیا ایران تجارت صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر