کد خبر: 195104 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد؛

اشتغال جدید در این طرح‎‌ها ۶۵۹ نفر و تثبیت اشتغال پنج هزار و ۱۰ نفر است که این امر در رفع بیکاری استان تاثیر زیادی دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۳۱۸ طرح اشتغال‎زایی طی چهار ماه نخست امسال به بانک‎های عامل لرستان معرفی شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از خرم‎آباد، علی آشتاب در حاشیه کارگروه اشتغال در لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۳۱۸ طرح طی چهار ماه نخست امسال با اعتباری بالغ بر ۲۰۴ میلیارد تومان به بانک‎های عامل لرستان معرفی شده است.

وی عنوان داشت: اشتغال جدید در این طرح‎‌ها ۶۵۹ نفر و تثبیت اشتغال پنج هزار و ۱۰ نفر است که این امر در رفع بیکاری استان تاثیر زیادی دارد.

آشتاب ادامه داد: این طرح‎‌ها از محل ابلاغی تفاهم نامه بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سیستم بانکی کشور است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در چهار ماه نخست امسال طرح‎های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی توسط دستگاه‏‌های اجرایی به ما معرفی شده‎اند که بهره‎برداری آن‌ها تاثیر زیادی در توسعه استان دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: این طرح‎‌ها شامل اقتصادی، رفاهی و گردشگری و کشاورزی هستند که بیشتر پروژه‎های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی مد نظر بوده است.

اشتغال بیکاری دستگاه های اجرایی کار و رفاه اجتماعی کشاورزی گردشگری مد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر