کد خبر: 179648 A

مدیر عامل شرکت بن رو:

تولید و عرضه خودرو جدید S۳۰۰ در سه فاز در این شرکت تعریف و اجرا شد. فاز اول که مرحله نصب و راه اندازی خطوط بود، از نیمه دوم سال ۹۲ شروع شد و به انتها رسید. فاز دوم مرحله تولید آزمایشی و رفع نواقص و ایرادات احتمالی است و در این فاز ۳ دستگاه بدنه جهت استفاده در تست تخریب و سالن رنگ، تولید و به بهره برداری رسیده است.

سایپا نیوز: سه دستگاه بدنه خودرو S۳۰۰ جهت انجام مراحل آزمایشی و دریافت استانداردهای مورد نظر در شرکت بن رو تولید و به بهره برداری رسید.
به گزارش سایپا نیوز، مهندس حسن عمو زاده - مدیر عامل شرکت بن رو با اعلام این خبر گفت: تولید و عرضه خودرو جدید S۳۰۰ در سه فاز در این شرکت تعریف و اجرا شد. فاز اول که مرحله نصب و راه اندازی خطوط بود، از نیمه دوم سال ۹۲ شروع شد و به انتها رسید. فاز دوم مرحله تولید آزمایشی و رفع نواقص و ایرادات احتمالی است و در این فاز ۳ دستگاه بدنه جهت استفاده در تست تخریب و سالن رنگ، تولید و به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: در مرحله آزمایشی ابتدا بدنه تولید شده جهت ارزیابی مورد آزمایش قرار می گیرد و در صورت گذراندن آزمایشات و دریافت استانداردها وارد مرحله رنگ آمیزی و سپس مونتاژ خودرو می شود و در صورت عبور ازاستانداردهای تعریف شده شرکت سایپا و شرکت زوته، تولید این خودرو در شرکت بن رو آغاز خواهد شد.
مدیر عامل شرکت بن رو گفت: فاز سوم که مرحله پایانی است تجاری شدن خودرو و عرضه آن به بازار است و بر اساس برنامه ریزی تمامی مراحل دریافت استانداردها باید تا پایان مرداد ماه صورت گیرد و تولید تجاری محصول از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد.
وی افزود: برنامه تولید روزانه در مرداد ماه ۴۰ دستگاه خودرو است که در ماه های بعدی این تعداد تولید افزایش و به ۱۰۰ دستگاه خواهد رسید و بر اساس برنامه تا پایان سال ۴۵۰۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد شد.
عموزاده با بیان اینکه تولید بدنه این خودرو به صورت خاص برای این خودرو طراحی و آماده سازی شده افزود: بر همین اساس و به دلیل بالا بودن سطح کیفی محصولات با تولید صرفا پنج دستگاه خودرو و گذراندن استانداردها قابلیت تجاری شدن این محصول وجود دارد چرا که در بعضی خطوط و برای گذراندن این مرحله تا ۲۵ دستگاه خودرو نیز تولید و استفاده شده که این موضوع علاوه بر جلوگیری از ایجاد ضایعات بیش از حد نشانگر تولید کیفی محصول می باشد.

خودرو رنگ آمیزی مدیر عامل شرکت دوم دستگاه تولید مرحله فاز بدنه s۳۰۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر