کد خبر: 179572 A

دبیر همایش تحقیق وتوسعه صنایع و معادن:

یکپارچه کردن و به روز رسانی اهداف انجمن مراکز تحقیق و توسعه و ارتباط و هماهنگی بیشتر با واحدهای صنعتی و هم سیاستگذاران مجلس و به خصوص کمیسیون صنایع و معادن برای گسترش تحقیق و توسعه از اهداف برگزاری این همایش است.

دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه از برگزاری همایش تحقیق و توسعه صنایع و معادن طی روزهای ۳ و ۴ تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی معصومی درباره اهداف برگزاری این همایش گفت: یکپارچه کردن و به روز رسانی اهداف انجمن مراکز تحقیق و توسعه و ارتباط و هماهنگی بیشتر با واحدهای صنعتی و هم سیاستگذاران مجلس و به خصوص کمیسیون صنایع و معادن برای گسترش تحقیق و توسعه از اهداف برگزاری این همایش است.

وی تحقیق و توسعه را یکی از پایه های اصلی اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد: اگر تحقیق و توسعه خوبی نداشته باشیم اقتصادمان استحکام لازم را ندارد و نمی توانیم با دنیا رقابت کنیم.

به گفته وی، در این همایش دو روزه ۴ نشست تخصصی با عناوین حمایتهای قانونی و حقوقی از تحقیق و توسعه، نقش تحقیق و توسعه در ایجاد و تثبیت اقتصاد مقاومتی، تحقیق و توسعه در معدن و صنایع معدنی و رویکردهای نوین مدیریت تحقیق و توسعه در خودرو و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

همایش مذکور با حضور کلیه نمایندگان واحدهای صنعتی و معدنی در حوزه تحقیق و توسعه، مدیریت ها و کارشناسان این حوزه در سالن شهید چمران دانشکده فنی داشنگاه تهران برگزار می شود.

اقتصاد مقاومتی خودرو رقابت صنایع و معادن کمیسیون صنایع و معادن معدن وزیر صنعت معدن و تجارت توسعه همایش تحقیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر