کد خبر: 157623 A

در بازار امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه ۹۳ قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۴ دلار افت نسبت به روز گذشته ۱۲۹۹دلار تعیین و مورد معامله قرار گرفت.

هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۱۱۰ تومان رشد نسبت به روز گذشته به ۹۶ هزار و ۸۴۰ تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در بازار امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه ۹۳ قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۴ دلار افت نسبت به روز گذشته ۱۲۹۹دلار تعیین و مورد معامله قرار گرفت.

همچنین هر مثقال طلا در بازار امروز با ۵۰۰تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۴۱۹ هزارو ۵۰۰ تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۱۰ تومان رشد به ۹۶ هزار و۸۴۰ تومان، هر قطعه سکه تمام طرح جدید با هزار تومان کاهش به ۹۴۵ هزار تومان و هر قطعه سکه طرح قدیم نیز با هزار تومان افت نسبت به روز گذشته به ۹۴۴ هزار تومان رسید.

همچنین هر قطعه نیم سکه با ۳ هزار تومان رشد نسبت به روز گذشته ۴۹۸ هزار تومان، ربع سکه نیز با ۳ هزار تومان افزایش ۲۸۸ هزار تومان و سکه گرمی نیز با هزار تومان افت ۱۹۴هزار تومان مورد معامله قرار می گیرد.

در بازار ارز نیز صرافان خیابان فردوسی هر دلار را با ۱۲ تومان رشد به قیمت ۳۰۵۲ تومان، یورو را با قیمت ۴۱۹۰ تومان، پوند انگلیس را با قیمت ۵۰۳۰ تومان، درهم امارات را با قیمت ۸۲۵ تومان و یوان چین با قیمت ۵۱۰ تومان و لیر ۱۴۳۰ تومان و روپیه ۵۲۰ تومان به فروش رساندند.

طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر