کد خبر: 152090 A

نرخ سکه و ارز در بازار روز یکشنبه؛

در بازار امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش حدود ۱۲۰ تومانی با قیمت ۹۸ هزار و ۵۷۰ تومان فروخته شد و این در حالی بود که اونس جهانی نیز بدون تغییر ۱۳۴۰ دلار باقی ماند.

در بازار امروز سکه هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید با افت قیمت ۳ هزار تومانی با قیمت ۹۶۵ هزار تومان فروخته شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در بازار امروز یک شنبه ۱۸ اسفندماه، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت قیمت ۳ هزار تومانی با قیمت ۹۶۵ هزار تومان فروخته شد و هر قطعه سکه تمام بهار طرح قدیم نیز با رشد ۲ هزار تومانی نسبت به روز قبل خود ۹۶۴ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه با کاهش ۶ هزار تومانی به ۴۹۸ هزار تومان رسید و ربع سکه هم با نزول ۳ هزار تومانی با قیمت ۲۹۵ هزار تومان معامله شد، سکه یک گرمی هم با هزار تومان کاهش به قیمت ۱۹۸ هزار تومان فروخته شد.

گفتنی است در بازار امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش حدود ۱۲۰ تومانی با قیمت ۹۸ هزار و ۵۷۰ تومان فروخته شد و این در حالی بود که اونس جهانی نیز بدون تغییر ۱۳۴۰ دلار باقی ماند.

صرافان هم در بازار امروز هر دلار آمریکا را ۳۰۲۵ تومان معامله کردند همچنین هر پوند انگلیس با کاهش ۱۵ تومانی ۵۰۴۵ تومان و هر یورو بدون هیچ تغییر قیمتی ۴۱۹۰ تومان فروخته شدند. همچنین در بازار امروز درهم امارات نیز ۸۲۰ تومان و دلار کانادا ۲۷۷۰ تومان و لیره ترکیه ۱۴۰۰ تومان معامله شد.

سکه امامی 3 هزار تومان کاهش یافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر