کد خبر: 139164 A

از سوی ایمیدرو؛

شرکت های چادرملو(با تولید ۹ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۶۴۲ تن)، گل گهر(با تولید۶ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۹۹۴ تن)، و مرکزی(با تولید ۵ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۹۴ تن)، به ترتیب بیشترین تولید کنندگان سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره طی مدت مذکور بودند.

شرکت های تحت پوشش ایمیدرو طی ۹ ماهه سال ۹۲، بیش از ۲۶ میلیون تن سنگ آهن به صورت دانه بندی و کنسانتره تولید کردند.


به گزارش ایلنا، دفتر مدیریت تحول اداری و فناوری اطلاعات ایمیدرو اعلام کرد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، ۹ شرکت بزرگ سنگ آهن(چادرملو، گل گهر، مرکزی، سنگان، سیرجان، خاورمیانه، جلال آباد، میشدوان و فلات مرکزی) ۲۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۸۳ تن سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره تولید کردند که در مقایسه با مجموع تولید مشابه سال گذشته(۲۴ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۳۲۹ تن)، افزایش ۷ درصدی نشان می دهد.


از این میزان تولید، ۱۷ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۷۰۹ تن «کنسانتره سنگ آهن» و ۸ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۸۷۴ تن «سنگ آهن دانه بندی» بود.


بنا به این گزارش، شرکت های چادرملو(با تولید ۹ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۶۴۲ تن)، گل گهر(با تولید۶ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۹۹۴ تن)، و مرکزی(با تولید ۵ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۹۴ تن)، به ترتیب بیشترین تولید کنندگان سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره طی مدت مذکور بودند.


افزون بر این، شرکت های تحت پوشش ایمیدرو در ماه آذر، ۲ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۴۳ تن سنگ آهن کنسانتره و دانه بندی تولید کردند که حاکی از افزایش حدود ۱۵ درصدی میزان تولید این محصولات نسبت به تولید مدت مشابه سال ۹۱(۲ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۶۶۶ تن) است

ایمیدرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر